• 23 Fri
  • 24 Today
  • 25 Sun
  • 26 Mon
  • 27 Tue
  • 28 Wed
  • 29 Thu
  • 30 Fri
  • 1 Sat
  • 2 Sun

Cup

23 Sep

Yesterday, Friday

18:00

Dessel Sport vs Excelsior Virton Live!

Cup - Belgium

18:00

Dessel Sport vs Excelsior Virton Live!

Cup - Belgium

24 Sep

Today, Saturday

13:00

Solčany vs Slovan Bratislava Live!

Cup - Slovakia

17:30

Dender vs Dikkelvenne Live!

Cup - Belgium

17:30

RWDM vs Oudenaarde Live!

Cup - Belgium

18:00

Lierse Kempenzonen vs Racing Mechelen Live!

Cup - Belgium

18:00

Lierse Kempenzonen vs Racing Mechelen Live!

Cup - Belgium

25 Sep

Tomorrow, Sunday

14:00

Eendracht Aalst vs KVC Westerlo Live!

Cup - Belgium

14:00

Knokke vs Beerschot Wilrijk Live!

Cup - Belgium

14:00

URSL Visé vs Waasland-beveren Live!

Cup - Belgium

14:00

RAAL La Louvière vs Lommel United Live!

Cup - Belgium

14:00

Knokke vs Beerschot Wilrijk Live!

Cup - Belgium

14:00

URSL Visé vs Waasland-beveren Live!

Cup - Belgium

14:00

RAAL La Louvière vs Lommel United Live!

Cup - Belgium

27 Sep

Tuesday

14:00

Borinci Jarmina vs Dinamo Zagreb Live!

Cup - Croatia

28 Sep

Wednesday

00:00

Luzi 2008 vs Teuta Durrës Live!

Cup - Albania

00:00

Labëria vs FK Kukesi Live!

Cup - Albania

00:00

Devolli vs Laci Live!

Cup - Albania

00:00

Lushnja vs Tërbuni Pukë Live!

Cup - Albania

00:00

Besa Kavajë vs Korabi Peshkopi Live!

Cup - Albania

00:00

Pogradeci vs Bylis Live!

Cup - Albania

00:00

Butrinti Sarandë vs Dinamo Tirana Live!

Cup - Albania

00:00

Vora vs Kastrioti Krujë Live!

Cup - Albania

00:00

Shkumbini Peqin vs Egnatia Rrogozhinë Live!

Cup - Albania

00:00

Luzi 2008 vs Teuta Durrës Live!

Cup - Albania

00:00

Labëria vs FK Kukesi Live!

Cup - Albania

00:00

Devolli vs Laci Live!

Cup - Albania

00:00

Lushnja vs Tërbuni Pukë Live!

Cup - Albania

00:00

Besa Kavajë vs Korabi Peshkopi Live!

Cup - Albania

00:00

Pogradeci vs Bylis Live!

Cup - Albania

00:00

Butrinti Sarandë vs Dinamo Tirana Live!

Cup - Albania

00:00

Vora vs Kastrioti Krujë Live!

Cup - Albania

00:00

Flamurtari vs Vllaznia Shkodër Live!

Cup - Albania

00:00

Oriku vs Partizani Live!

Cup - Albania

00:00

Veleçiku Koplik vs Tirana Live!

Cup - Albania

00:00

Burreli vs Tomori Berat Live!

Cup - Albania

00:00

Ural vs Torpedo Moskva Live!

Cup - Russia

00:00

Shkumbini Peqin vs Egnatia Rrogozhinë Live!

Cup - Albania

00:00

Maliqi vs Skenderbeu Korce Live!

Cup - Albania

00:00

Turbina Cërrik vs Erzeni Shijak Live!

Cup - Albania

00:00

Besëlidhja Lezhë vs Apolonia Fier Live!

Cup - Albania

00:00

Khimki vs Lokomotiv Moscow Live!

Cup - Russia

13:00

Maliqi vs Skenderbeu Korce Live!

Cup - Albania

13:30

Galanta vs Púchov Live!

Cup - Slovakia

13:30

Trenčianske Stankovce vs Spartak Trnava Live!

Cup - Slovakia

14:00

Škofja Loka vs Triglav Live!

Cup - Slovenia

14:30

Orenburg vs Dinamo Moscow Live!

Cup - Russia

17:00

Krasnodar vs Nizhny Novgorod Live!

Cup - Russia

17:00

CSKA Moscow vs PFC Sochi Live!

Cup - Russia

29 Sep

Thursday

12:00

Akhmat Grozny vs FC Rostov Live!

Cup - Russia

14:30

Fakel Voronezh vs Krylya Sovetov Live!

Cup - Russia

17:30

Spartak Moscow vs Zenit Saint Petersburg Live!

Cup - Russia

1 Oct

Saturday

00:00

FK Zalgiris Vilnius vs Kauno Žalgiris Live!

Cup - Lithuania

00:00

FK Zalgiris Vilnius vs Kauno Žalgiris Live!

Cup - Lithuania

16:00

FH hafnarfjordur vs Vikingur Reykjavik Live!

Cup - Iceland

2 Oct

Sunday

14:00

Stengefort vs Mondercange Live!

Cup - Luxembourg

14:00

US Esch vs Bettembourg Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Résidence Walferdange vs Mamer Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Jeunesse Gilsdorf vs Wiltz Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Bastendorf vs Racing FC Union Luxembourg Live!

Cup - Luxembourg

14:00

CeBra 01 vs Jeunesse Junglinster Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Young Boys vs RM Hamm Benfica Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Avenir Beggen vs Jeunesse Canach Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Sporting Bertrange vs UNA Strassen Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Munsbach vs F91 Dudelange Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Pratzerthal-Redange vs Berdenia Berbourg Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Kehlen vs Fola Esch Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Luxembourg-Porto vs UN Kaerjeng 97 Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Sanem vs Marisca Mersch Live!

Cup - Luxembourg

14:00

URB vs Etzella Ettelbruck Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Wincrange vs Progres Niederkorn Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Racing Troisvierges vs FC Differdange 03 Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Sandweiler vs Jeunesse Schieren Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Norden vs Grevenmacher Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Sporting Mertzig vs US Mondorf-les-bains Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Feulen vs Yellow Boys Weiler Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Blo-Wäiss Izeg vs Union Titus Petange Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Red Black Egalité vs Alisontia Steinsel Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Daring Echternach vs Atert Bissen Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Green Boys vs Swift Hesperange Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Koeppchen vs US Hostert Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Red Star Merl-Belair vs Blô-Weiss Medernach Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Clemency vs US Rumelange Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Lorentzweiler vs Victoria Rosport Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Syra Mensdorf vs Rodange 91 Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Schengen vs Schifflange Live!

Cup - Luxembourg

14:00

Les Ardoisiers Perlé vs AS Jeunesse Esch Live!

Cup - Luxembourg