• Baseball
  • Basketball
  • Boxing
  • College Football
  • Cricket
  • Cycling
  • Football
  • Golf
  • Handball
  • Horse Racing
  • Ice Hockey
  • Ironman
  • Lacrosse
  • MMA Fight
  • Motorsports
  • NFL
  • Others
  • Rugby
  • Snooker
  • Tennis
  • Volleyball
  • 23 Fri
  • 24 Today
  • 25 Sun
  • 26 Mon
  • 27 Tue
  • 28 Wed
  • 29 Thu
  • 30 Fri
  • 1 Sat
  • 2 Sun
23 Sep

Yesterday, Friday

06:00

Cameroon vs Uzbekistan Live!

Friendlies - World

06:00

Kochi United vs TIAMO Hirakata Live!

Japan Football League - Japan

06:00

Kochi United vs TIAMO Hirakata Live!

Japan Football League - Japan

06:15

Persewar vs Putra Delta Sidoarjo Live!

Liga 2 - Indonesia

06:15

Persewar vs Putra Delta Sidoarjo Live!

Liga 2 - Indonesia

07:00

Shanghai Jiading vs Kunshan Live!

League One - China

07:00

Shanghai Jiading vs Kunshan Live!

League One - China

07:00

Qingdao Youth Island vs Jiangxi Liansheng Live!

League One - China

08:00

Maccabi Ironi Tamra vs Tzeirei Kafr Kanna Live!

Liga Alef - Israel

08:15

Nusantara United vs Persikab Bandung Live!

Liga 2 - Indonesia

08:15

PSCS Cilacap vs Persegres Gresik United Live!

Liga 2 - Indonesia

08:15

Nusantara United vs Persikab Bandung Live!

Liga 2 - Indonesia

09:00

Hapoel Bik’at HaYarden vs Dimona Live!

Liga Alef - Israel

09:00

Phú Thọ vs Bình Phước Live!

V.League 2 - Vietnam

09:00

Phu Dong vs Bóng đá Huế Live!

V.League 2 - Vietnam

09:30

Tira vs Ironi Nesher Live!

Liga Alef - Israel

09:30

PSIM Yogyakarta vs Persekat Live!

Liga 2 - Indonesia

10:00

Hapoel Bnei Zalafa vs Ironi Baka El Garbiya Live!

Liga Alef - Israel

10:00

Changwon City vs Gangneung City Live!

K3 League - South-Korea

10:00

Daejeon Korail vs Cheonan City Live!

K3 League - South-Korea

10:00

Quang Nam vs Bà Ria Vũng Tàu Live!

V.League 2 - Vietnam

10:00

Yarud Mariupol’ vs Nyva Ternopil Live!

Persha Liga - Ukraine

11:00

Can Tho vs Long An Live!

V.League 2 - Vietnam

11:00

South Korea vs Costa Rica Live!

Friendlies - World

11:00

Beitar Tel Aviv Ramla vs Maccabi Shaarayim Live!

Liga Alef - Israel

11:15

PSCS Cilacap vs Persegres Gresik United Live!

Liga 2 - Indonesia

11:30

Changchun Yatai vs Meizhou Kejia Live!

Super League - China

11:30

Qingdao Youth Island vs Jiangxi Liansheng Live!

League One - China

11:30

Maccabi Ashdod vs Ironi Modi’in Live!

Liga Alef - Israel

11:30

Hapoel Marmorek vs Shimshon Tel Aviv Live!

Liga Alef - Israel

11:40

Holon Yermiyahu vs Maccabi Yavne Live!

Liga Alef - Israel

11:45

Maccabi Nujeidat Ahmed vs Maccabi Tzur Shalom Live!

Liga Alef - Israel

12:00

Congo DR vs Burkina Faso Live!

Friendlies - World

12:00

Beijing Guoan vs Guangzhou Evergrande FC Live!

Super League - China

12:00

Queens Park Rangers U21 vs Colchester United U21 Live!

Professional Development League - England

12:00

Watford U21 vs Charlton Athletic U21 Live!

Professional Development League - England

12:00

Beijing Guoan vs Guangzhou Evergrande FC Live!

Super League - China

12:00

Persijap vs Putra Sinar Giri Live!

Liga 2 - Indonesia

12:00

Queens Park Rangers U21 vs Colchester United U21 Live!

Professional Development League - England

12:00

Watford U21 vs Charlton Athletic U21 Live!

Professional Development League - England

12:00

Burnley U21 vs Arsenal U21 Live!

Premier League Cup - England

12:00

Hapoel Kfar Kana vs Hapoel Kaukab Live!

Liga Alef - Israel

12:25

Japan vs USA Live!

Friendlies - World

13:00

Pinerolo vs Fezzanese Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:00

Krasnodar W vs Chertanovo Live!

Supreme Division Women - Russia

13:00

Dynamik vs Kayanza United Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Al-Birah Institution vs Taraji Wadi Al-Nes Live!

West Bank Premier League - Palestine

13:00

Dynamik vs Kayanza United Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Al-Birah Institution vs Taraji Wadi Al-Nes Live!

West Bank Premier League - Palestine

13:30

Persijap vs Putra Sinar Giri Live!

Liga 2 - Indonesia

13:30

Hapoel Qalansawe vs Ihud Bnei Shfaram Live!

Liga Alef - Israel

13:30

India vs Australia Live!

International T20 series

14:00

Zvezda Perm W vs Yenisey W Live!

Supreme Division Women - Russia

14:00

Aluminij vs Bistrica Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

Viktoria Otrokovice vs Vítkovice Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

14:00

Krško vs Dob Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

Aluminij vs Bistrica Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

Viktoria Otrokovice vs Vítkovice Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

14:00

Jarota Jarocin vs Świt Skolwin Live!

III Liga - Group 2 - Poland

14:00

Estudiantes La Plata Res vs Atlético Tucumán Res. Live!

Reserve League - Argentina

14:30

Valašské Meziříčí vs Havířov Live!

4. liga - Divizie F - Czech-Republic

14:30

Pakistan vs England Live!

International T20 series

15:00

USM Annaba vs Usm El Harrach Live!

Ligue 2 - Algeria

15:00

Accra Lions vs Tamale City Live!

Premier League - Ghana

15:00

Gjelleråsen vs Tromsø II Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

15:00

Juárez U20 vs Atlético San Luis U20 Live!

U20 League - Mexico

15:00

Pipinsried vs FC Schweinfurt 05 Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

15:00

Markez Balata vs Shabab Al-Dhahiriya Live!

West Bank Premier League - Palestine

15:30

Kooteepee vs KPV-j Live!

Ykkönen - Finland

15:30

Magallanes vs Cobreloa Live!

Copa Chile - Chile

15:30

Bahrain vs Cape Verde Islands Live!

Friendlies - World

16:00

Iran vs Uruguay Live!

Friendlies - World

16:00

Åkra vs Brann II Live!

3. Division - Girone 3 - Norway

16:00

Georgia vs FYR Macedonia Live!

UEFA Nations League - World

16:00

Estonia vs Malta Live!

UEFA Nations League - World

16:00

Croatia U21 vs Denmark U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Slovakia U21 vs Ukraine U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Iceland U21 vs Czech Republic U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Pinzgau Saalfelden vs Salzburger AK Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

16:00

Royal vs Majestic Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

16:00

ASFA-Yennenga vs ASEC-K Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

16:00

Jabal Al Mukaber vs Thaqafi Tulkarem Live!

West Bank Premier League - Palestine

16:00

Estonia vs Malta Live!

UEFA Nations League - World

16:00

Croatia U21 vs Denmark U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Slovakia U21 vs Ukraine U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Iceland U21 vs Czech Republic U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Pinzgau Saalfelden vs Salzburger AK Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

16:00

Royal vs Majestic Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

16:00

ASFA-Yennenga vs ASEC-K Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

16:00

Bahrain vs Cape Verde Islands Live!

Friendlies - World

16:00

Jabal Al Mukaber vs Thaqafi Tulkarem Live!

West Bank Premier League - Palestine

16:00

Paraguay vs United Arab Emirates Live!

Friendlies - World

16:00

Sloboda Uzice vs Jedinstvo Ub Live!

Prva Liga - Serbia

16:00

Bałtyk Gdynia vs Olimpia Grudziądz Live!

III Liga - Group 2 - Poland

16:00

Radnik Bijeljina vs Podrinje Janja Live!

1st League - RS - Bosnia

16:10

Zebre vs Sharks Live!

United Rugby Championship

16:30

Paris FC W vs Le Havre W Live!

Feminine Division 1 - France

16:30

Paris FC W vs Le Havre W Live!

Feminine Division 1 - France

16:30

Benson Henderson vs Peter Queally Live!

Lightweight Championship

16:30

Yoel Romero vs Melvin Manhoef Live!

Heavyweight Championship

16:30

Mads Burnell vs Pedro Carvalho Live!

Super Featherweight

16:30

James Gallagher vs Brett Johns Live!

Bantamweight Championship

17:00

Qatar vs Canada Live!

Friendlies - World

17:00
17:00

Hässleholms IF vs Eslov Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

17:00

Esbjerg vs Thisted FC Live!

2nd Division - Group 1 - Denmark

17:00

Krka vs Bilje Live!

2. SNL - Slovenia

17:00
17:00

Wolfsberg vs Kraig Live!

Landesliga - Karnten - Austria

17:00

Spittal vs St. Andrä Live!

Landesliga - Karnten - Austria

17:00

Köflach vs Wildon Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

17:00

Mettersdorf vs Voitsberg Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

17:00

UFC Fehring vs Lafnitz II Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

17:00

TuS Heiligenkreuz vs Union RB Weinland Gamlit Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

17:00
17:00

Hall vs Swarovski Tirol II Live!

Regionalliga - Tirol - Austria

17:00

TSV St. Johann vs Grödig Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

17:00

Seekirchen vs UFC Hallein Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

17:00

Leoben vs SAK Klagenfurt Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

17:00

Allerheiligen vs Treibach Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

17:00

Bad Gleichenberg vs St. Anna Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

17:00

Gleisdorf 09 vs Union Vöcklamarkt Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

17:00

Hertha vs Deutschlandsberger SC Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

17:00

Siegendorf vs Neusiedl Live!

Regionalliga - Ost - Austria

17:00

Mannsdorf-Großenzersdorf vs Wiener SC Live!

Regionalliga - Ost - Austria

17:00

Bruck/Leitha vs Scheiblingkirchen Live!

Regionalliga - Ost - Austria

17:00

Hlučín vs Hodonín Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

17:00

FC 08 Homburg vs FC Astoria Walldorf Live!

Regionalliga - SudWest - Germany

17:00

Balingen vs Stuttgart II Live!

Regionalliga - SudWest - Germany

17:00

Gebenbach vs Jahn Regensburg II Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

17:00

ATSV Erlangen vs Donaustauf Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

17:00

1860 Rosenheim vs 1860 München II Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

17:00

Erlbach vs Gundelfingen Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

17:00

Pachuca Premier vs Deportiva Venados Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

17:00

Leviatán vs Real de Arteaga Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

17:00

Oedt vs Ostermiething Live!

Landesliga - Oberosterreich - Austria

17:00

SV Wallern vs St. Martin i.M. Live!

Landesliga - Oberosterreich - Austria

17:00

Wohnbau Dietach vs Union Perg Live!

Landesliga - Oberosterreich - Austria

17:00

Lebring vs Fürstenfeld Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

17:00

Adnet vs Hallwang Live!

Landesliga - Salzburg - Austria

17:00

ASV Salzburg vs SV Schwarzach Live!

Landesliga - Salzburg - Austria

17:00

Völkermarkt vs Gmünd Live!

Landesliga - Karnten - Austria

17:09

KAC vs St. Jakob Rosental Live!

Landesliga - Karnten - Austria

17:15

Bayer Leverkusen W vs FC Koln W Live!

Frauen Bundesliga - Germany

17:15

VB 1968 vs Slagelse B&I Live!

Denmark Series - Group 2 - Denmark

17:30
17:30

Deutschkreutz vs Klingenbach Live!

Landesliga - Burgenland - Austria

17:30

Parndorf vs Leithaprodersdorf Live!

Landesliga - Burgenland - Austria

17:30

Wörgl vs Kufstein Live!

Regionalliga - Tirol - Austria

17:30

TWL Elektra vs Stripfing Live!

Regionalliga - Ost - Austria

17:30

Rot-Weiß Walldorf vs Eddersheim Live!

Oberliga - Hessen - Germany

17:30

Victoria Hamburg vs HEBC Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

17:30

Concordia vs Harksheide Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

17:30

SV Drochtersen/assel vs Hannover 96 II Live!

Regionalliga - Nord - Germany

17:30

Heerenveen W vs VV Alkmaar W Live!

Eredivisie Women - Netherlands

17:30

Excelsior W vs ADO Den Haag W Live!

Eredivisie Women - Netherlands

17:30

Twente W vs PEC Zwolle W Live!

Eredivisie Women - Netherlands

17:30

Sedan vs Le Puy Foot Live!

National 1 - France

17:30

Gobelins vs Avranches Live!

National 1 - France

17:30

RED Star FC 93 vs Martigues Live!

National 1 - France

17:30

Bastia-Borgo vs Le Mans Live!

National 1 - France

17:30

Cholet vs Concarneau Live!

National 1 - France

17:30

Stade Briochin vs Orleans Live!

National 1 - France

17:30

Versailles vs Nancy Live!

National 1 - France

17:30

Villefranche vs Bourg-en-bresse 01 Live!

National 1 - France

17:30

Weißkirchen / Allhaming vs Grün Weiß Micheldorf Live!

Landesliga - Oberosterreich - Austria

17:30

Oberwart / Rotenturm vs Ritzing Live!

Landesliga - Burgenland - Austria

17:30

Altenmarkt vs Straßwalchen Live!

Landesliga - Salzburg - Austria

17:30

Neumarkt vs Thalgau Live!

Landesliga - Salzburg - Austria

18:00

Middlesbrough U21 vs Sunderland U21 Live!

Premier League 2 Division One - England

18:00

Saudi Arabia vs Ecuador Live!

Friendlies - World

18:00
18:00

Republic of Ireland U21 vs Israel U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

18:00

Nafta vs Triglav Live!

2. SNL - Slovenia

18:00

Hamburger SV III vs Türkiye Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

18:00

Courtételle vs Ajoie-Monterri Live!

2. Liga Interregional - Group 2 - Switzerland

18:00

Ingolstadt II vs Hallbergmoos-Goldach Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

18:00

Dessel Sport vs Excelsior Virton Live!

Cup - Belgium

18:00

AFC Bournemouth U21 vs Derby County U21 Live!

Premier League Cup - England

18:00

Republic of Ireland U21 vs Israel U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

18:00

Nafta vs Triglav Live!

2. SNL - Slovenia

18:00

Hamburger SV III vs Türkiye Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

18:00

Courtételle vs Ajoie-Monterri Live!

2. Liga Interregional - Group 2 - Switzerland

18:00

Ingolstadt II vs Hallbergmoos-Goldach Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

18:00

Dessel Sport vs Excelsior Virton Live!

Cup - Belgium

18:00

AFC Bournemouth U21 vs Derby County U21 Live!

Premier League Cup - England

18:00

Burnley U21 vs Arsenal U21 Live!

Premier League Cup - England

18:00

Mayrhofen vs Völs Live!

Landesliga - Tirol - Austria

18:15

Eimsbütteler TV vs Curslack-Neuengamme Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

18:15

USFA vs Rahimo Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

18:15

Eimsbütteler TV vs Curslack-Neuengamme Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

18:15

USFA vs Rahimo Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

18:30

Buckley Town vs Colwyn Bay Live!

FAW Championship - Wales

18:30

Porthmadog vs Holyhead Hotspur Live!

FAW Championship - Wales

18:30

Afan Lido vs Ammanford AFC Live!

FAW Championship - Wales

18:30

Brazil vs Ghana Live!

Friendlies - World

18:30

Buckley Town vs Colwyn Bay Live!

FAW Championship - Wales

18:30

Porthmadog vs Holyhead Hotspur Live!

FAW Championship - Wales

18:30

Cambrian & Clydach vs Taffs Well Live!

FAW Championship - Wales

18:30

Afan Lido vs Ammanford AFC Live!

FAW Championship - Wales

18:30

Brazil vs Ghana Live!

Friendlies - World

18:45

Cambrian & Clydach vs Taffs Well Live!

FAW Championship - Wales

18:45

Germany vs Hungary Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Italy vs England Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Bosnia & Herzegovina vs Montenegro Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Finland vs Romania Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Bulgaria vs Gibraltar Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Germany vs Hungary Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Italy vs England Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Bosnia & Herzegovina vs Montenegro Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Finland vs Romania Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Bulgaria vs Gibraltar Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Ards vs Dundela Live!

Championship - Northern-Ireland

18:45

Dergview vs Knockbreda Live!

Championship - Northern-Ireland

18:45

H&W Welders vs Ballinamallard United Live!

Championship - Northern-Ireland

18:45

Institute vs Ballyclare Comrades Live!

Championship - Northern-Ireland

18:45

Warrenpoint Town vs Annagh United Live!

Championship - Northern-Ireland

18:45

Carrick Rangers vs Larne Live!

Premiership - Northern-Ireland

18:45

Coleraine FC vs Newry City AFC Live!

Premiership - Northern-Ireland

18:45

Crusaders FC vs Ballymena United Live!

Premiership - Northern-Ireland

18:45

Dungannon Swifts vs Portadown Live!

Premiership - Northern-Ireland

18:45

Airbus UK vs Newtown AFC Live!

Premier League - Wales

18:45

The New Saints vs Caernarfon Town Live!

Premier League - Wales

18:45

Penybont vs Aberystwyth Town Live!

Premier League - Wales

18:45

BSC Glasgow vs Hearts U21 Live!

Football League - Lowland League - Scotland

18:45

Falkirk vs Partick Live!

Challenge Cup - Scotland

18:45

Alloa Athletic vs Airdrie United Live!

Challenge Cup - Scotland

18:45

Annan Athletic vs Kelty Hearts Live!

Challenge Cup - Scotland

19:00

Dordrecht vs MVV Live!

Eerste Divisie - Netherlands

19:00

Heracles vs Helmond Sport Live!

Eerste Divisie - Netherlands

19:00

FC OSS vs Willem II Live!

Eerste Divisie - Netherlands

19:00

VVV Venlo vs Telstar Live!

Eerste Divisie - Netherlands

19:00

Sporting Gijon vs Ibiza Live!

Segunda División - Spain

19:00

Montpellier W vs Lyon W Live!

Feminine Division 1 - France

19:00

Morocco vs Chile Live!

Friendlies - World

19:00

Algeria vs Guinea Live!

Friendlies - World

19:00

The New Saints vs Dundee Live!

Challenge Cup - Scotland

19:00

FC OSS vs Willem II Live!

Eerste Divisie - Netherlands

19:00

VVV Venlo vs Telstar Live!

Eerste Divisie - Netherlands

19:00

Sporting Gijon vs Ibiza Live!

Segunda División - Spain

19:00

Montpellier W vs Lyon W Live!

Feminine Division 1 - France

19:00

Morocco vs Chile Live!

Friendlies - World

19:00

Algeria vs Guinea Live!

Friendlies - World

19:00

The New Saints vs Dundee Live!

Challenge Cup - Scotland

19:00

Mali vs Zambia Live!

Friendlies - World

20:00

Depor FC vs Quindio Live!

Primera B - Colombia

20:00

UD San Fernando vs Villa Santa Brígida Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

20:00
20:00

UD San Fernando vs Villa Santa Brígida Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

20:00
22:00

Nautico Recife vs Sampaio Correa Live!

Serie B - Brazil

22:00

Nautico Recife vs Sampaio Correa Live!

Serie B - Brazil

22:00

Pumas UNAM W vs Guadalajara W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

22:00

Tepatitlán vs Tapatío Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

22:00
22:00

Godoy Cruz vs Boca Juniors Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

22:35

Chicago Cubs vs Pittsburgh Pirates Live!

MLB

22:40

Washington Nationals vs Miami Marlins Live!

MLB

22:40

Milwaukee Brewers vs Cincinnati Reds Live!

MLB

23:00

Charleston Battery vs Rio Grande Valley Live!

USL Championship - USA

23:00

Antofagasta vs Union Espanola Live!

Copa Chile - Chile

23:00

Virginia Cavaliers vs Syracuse Orange Live!

NCAA Football

23:05

Boston Red Sox vs New York Yankees Live!

MLB

23:05

Houston Astros vs Baltimore Orioles Live!

MLB

23:05

Atlanta Braves vs Philadelphia Phillies Live!

MLB

23:10

Toronto Blue Jays vs Tampa Bay Rays Live!

MLB

23:30

General Caballero vs Club Guarani Live!

Division Profesional - Clausura - Paraguay

23:30

Tampa Bay Rowdies vs Birmingham Legion Live!

USL Championship - USA

23:30

York 9 FC vs Valour Live!

Canadian Premier League - Canada

24 Sep

Today, Saturday

00:00

Argentina vs Honduras Live!

Friendlies - World

00:00

Louisville City vs Memphis 901 Live!

USL Championship - USA

00:00

Smena Vawkavysk vs Schuchin Live!

2. Division - Belarus

00:00

Grodnensky vs Fakel Novogrudok Live!

2. Division - Belarus

00:00

Svislach vs Chayka Zelva Live!

2. Division - Belarus

00:00

Gorodok lions vs Senno Live!

2. Division - Belarus

00:00

Miory vs Niva Tolochin Live!

2. Division - Belarus

00:00

Polotsk vs Lepel Live!

2. Division - Belarus

00:00

Iput DYuSSh vs Mozyr NPZ Live!

2. Division - Belarus

00:00

Vetka DYuSSh vs Dnepr Rogachev Live!

2. Division - Belarus

00:00

Bumprom vs Svetlogorsk Live!

2. Division - Belarus

00:00

Necaxa vs Mazatlán Live!

Liga MX - Mexico

00:00

Colegiales vs Talleres Remedios Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Acassuso vs Defensores Unidos Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Argentino Quilmes vs Villa San Carlos Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

JJ Urquiza vs UAI Urquiza Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Canuelas vs Dock Sud Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Comunicaciones vs Deportivo Armenio Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Los Andes vs San Miguel Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Ituzaingó vs Fénix Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Colegiales vs Talleres Remedios Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Acassuso vs Defensores Unidos Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Argentino Quilmes vs Villa San Carlos Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

JJ Urquiza vs UAI Urquiza Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Canuelas vs Dock Sud Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Comunicaciones vs Deportivo Armenio Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Los Andes vs San Miguel Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Ituzaingó vs Fénix Live!

Primera B Metropolitana - Argentina

00:00

Puerto Nuevo vs Lujan Live!

Primera C - Argentina

00:00

Argentino de Merlo vs Victoriano Arenas Live!

Primera C - Argentina

00:00

Tigres UANL W vs Juárez W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

00:00

Atlético Marte vs Once Municipal Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Platense vs Firpo Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Santa Tecla vs Alianza Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Chalatenango vs Jocoro Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Banks O’ Dee vs Forres Mechanics Live!

Football League - Highland League - Scotland

00:00
00:00

Clachnacuddin vs Formartine United Live!

Football League - Highland League - Scotland

00:00

Fraserburgh vs Brora Rangers Live!

Football League - Highland League - Scotland

00:00
00:00
00:00

Strathspey Thistle vs Inverurie Loco Works Live!

Football League - Highland League - Scotland

00:00

Turriff United vs Deveronvale Live!

Football League - Highland League - Scotland

00:00
00:00

Natters vs St. Johann in Tirol Live!

Landesliga - Tirol - Austria

00:00

Innsbrucker AC vs Kirchbichl Live!

Landesliga - Tirol - Austria

00:00

Mayrhofen vs Völs Live!

Landesliga - Tirol - Austria

00:00

Münster vs Mils Live!

Landesliga - Tirol - Austria

00:00

Ebbs vs Union Innsbruck Live!

Landesliga - Tirol - Austria

00:00

Prutz / Serfaus vs Kematen Live!

Landesliga - Tirol - Austria

00:00

Oberperfuss vs Wacker Innsbruck (Am) Live!

Landesliga - Tirol - Austria

00:00
00:00

Fussach vs Austria Lustenau II Live!

Landesliga - Vorarlbergliga - Austria

00:00

Bizau vs Andelsbuch Live!

Landesliga - Vorarlbergliga - Austria

00:00
00:00

Dragón vs Águila Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Pilica Białobrzegi vs Swit Live!

III Liga - Group 1 - Poland

00:00

Olimpia Zambrów vs Broń Radom Live!

III Liga - Group 1 - Poland

00:00

Concordia Elbląg vs Ursus Warszawa Live!

III Liga - Group 1 - Poland

00:00

ŁKS Łódź II vs Sokół Ostróda Live!

III Liga - Group 1 - Poland

00:00

Unia Skierniewice vs Lechia T. Mazowiecki Live!

III Liga - Group 1 - Poland

00:00

Legionovia Legionowo vs Pelikan Łowicz Live!

III Liga - Group 1 - Poland

00:00

Jagiellonia II vs Pogoń Grod. Mazowiecki Live!

III Liga - Group 1 - Poland

00:00

Sokół Kleczew vs Stargard Szczeciński Live!

III Liga - Group 2 - Poland

00:00

Jarota Jarocin vs Świt Skolwin Live!

III Liga - Group 2 - Poland

00:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce vs Stolem Gniewino Live!

III Liga - Group 2 - Poland

00:00

Honduras vs El Salvador Live!

Friendlies - World

00:00

Nacional vs Caravel Live!

Division di Honor - Aruba

00:00

Sporting de Cabinda vs CD Lunda-Sul Live!

Girabola - Angola

00:00

Dragão vs Recreativo do Libolo Live!

Girabola - Angola

00:00

Jazeera vs Horseed Live!

Somali Premier League - Somalia

00:00

Titanes FC vs Angostura FC Live!

Segunda División - Venezuela

00:00

Rayo Zuliano vs Academia Anzoátegui Live!

Segunda División - Venezuela

00:00

Atlético La Cruz vs Héroes de Falcón Live!

Segunda División - Venezuela

00:00

Hong Kong vs Myanmar Live!

Friendlies - World

00:00

Sporting de Cabinda vs CD Lunda-Sul Live!

Girabola - Angola

00:00

Dragão vs Recreativo do Libolo Live!

Girabola - Angola

00:00

Indonesia vs Curaçao Live!

Friendlies - World

00:00

Jazeera vs Horseed Live!

Somali Premier League - Somalia

00:00

Nevada Wolf Pack vs Air Force Falcons Live!

NCAA Football

00:05

Correcaminos Uat vs Raya2 Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

00:05

Correcaminos Uat vs Raya2 Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

00:05

Cleveland Guardians vs Texas Rangers Live!

MLB

00:10

San Diego Padres vs Colorado Rockies Live!

MLB

00:10

Los Angeles Angels vs Minnesota Twins Live!

MLB

00:10

Seattle Mariners vs Kansas City Royals Live!

MLB

00:10

Detroit Tigers vs Chicago White Sox Live!

MLB

00:30

Londrina vs Ponte Preta Live!

Serie B - Brazil

00:30

Sporting Baie-Mahault vs Vieux-Habitants Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

00:30

Sporting Baie-Mahault vs Vieux-Habitants Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

01:00

Chico vs Fortaleza FC Live!

Primera B - Colombia

01:00

San Francisco FC vs Costa del Este Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

01:00

Boise State Broncos vs UTEP Miners Live!

NCAA Football

01:40

New York Mets vs Oakland Athletics Live!

MLB

01:40

San Francisco Giants vs Arizona Diamondbacks Live!

MLB

02:00

Sacachispas vs Zacapa Tellioz Live!

Primera División - Guatemala

02:00

Shakur Stevenson vs Robson Conceicao Live!

Super Featherweight

02:05

Puebla vs U.N.A.M. – Pumas Live!

Liga MX - Mexico

02:10

St. Louis Cardinals vs Los Angeles Dodgers Live!

MLB

04:00

Osaka vs Sony Sendai Live!

Japan Football League - Japan

05:00

Thespakusatsu Gunma vs Renofa Yamaguchi Live!

J2 League - Japan

06:00

Nara Club vs Verspah Oita Live!

Japan Football League - Japan

07:00

Bucheon FC 1995 vs Gimpo Citizen Live!

K League 2 - South-Korea

07:00

Tokyo Verdy vs Montedio Yamagata Live!

J2 League - Japan

07:30

Qingdao Jonoon vs Nantong Zhiyun Live!

League One - China

07:30

BIT vs Beijing Baxy Live!

League One - China

07:30

Xinjiang Tianshan vs Suzhou Dongwu Live!

League One - China

07:30

BIT vs Beijing Baxy Live!

League One - China

07:30

Xinjiang Tianshan vs Suzhou Dongwu Live!

League One - China

08:00

Pocheon vs Busan Transportation Live!

K3 League - South-Korea

08:00

Laos vs Maldives Live!

Friendlies - World

08:00

Golden Arrows U23 vs Marumo Gallants U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Royal AM U23 vs AmaZulu U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

TS Galaxy U23 vs Mamelodi Sundowns U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Pocheon vs Busan Transportation Live!

K3 League - South-Korea

08:00

Laos vs Maldives Live!

Friendlies - World

08:00

Golden Arrows U23 vs Marumo Gallants U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Royal AM U23 vs AmaZulu U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

TS Galaxy U23 vs Mamelodi Sundowns U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:15

Loko Vltavín vs Zbuzany Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

08:15

Baník Sokolov vs Karlovy Vary Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

08:15

Jablonec II vs Benešov Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:15

Loko Vltavín vs Zbuzany Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

08:15

Baník Sokolov vs Karlovy Vary Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

08:15

Jablonec II vs Benešov Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:15

Pardubice II vs Baník Souš Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:15

Tochovice vs Hořovicko Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

08:15

Aritma Praha vs Otava Katovice Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

08:15
08:15

Neratovice-Byškovice vs Český Brod Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Olympie Březová vs Arsenal Česká Lípa Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Újezd Praha 4 vs Meteor Praha Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Kladno vs Kosmonosy Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Nový Jičín vs Unie Hlubina Live!

4. liga - Divizie F - Czech-Republic

08:15

Pardubice II vs Baník Souš Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:15

Tochovice vs Hořovicko Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

08:15

Aritma Praha vs Otava Katovice Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

08:15
08:15

Neratovice-Byškovice vs Český Brod Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Olympie Březová vs Arsenal Česká Lípa Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Újezd Praha 4 vs Meteor Praha Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Kladno vs Kosmonosy Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

08:15

Nový Jičín vs Unie Hlubina Live!

4. liga - Divizie F - Czech-Republic

08:15

Karviná II vs Slavoj Olympia Bruntál Live!

4. liga - Divizie F - Czech-Republic

08:30

Přepeře vs Hradec Králové II Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:30

Přepeře vs Hradec Králové II Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:30

Kolín vs Mladá Boleslav II Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:30

Hranice vs Baník Ostrava II Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

08:30

Slavoj Český Krumlov vs Jiskra Domažlice II Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

08:30

Kolín vs Mladá Boleslav II Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:30

Hranice vs Baník Ostrava II Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

08:30

Slavoj Český Krumlov vs Jiskra Domažlice II Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

09:00

Polonia Warszawa U18 vs Escola Varsovia U18 Live!

Central Youth League - Poland

09:00

Horní Heršpice W vs Dukla Praha W Live!

1. Liga Women - Czech-Republic

09:00

Slovan Bratislava W vs Spartak Trnava W Live!

I Liga - Women - Slovakia

09:00

Dukla Banská Bystrica W vs Trenčín W Live!

I Liga - Women - Slovakia

09:00

GFC Topoľčany vs Nové Zámky W Live!

I Liga - Women - Slovakia

09:00

Cracovia U18 vs Jagiellonia U18 Live!

Central Youth League - Poland

09:00

Yadanarbon vs Hantharwady United Live!

National League - Myanmar

09:00

Horní Heršpice W vs Dukla Praha W Live!

1. Liga Women - Czech-Republic

09:00

Slovan Bratislava W vs Spartak Trnava W Live!

I Liga - Women - Slovakia

09:00

Spartak Myjava W vs Petržalka W Live!

I Liga - Women - Slovakia

09:00

Dukla Banská Bystrica W vs Trenčín W Live!

I Liga - Women - Slovakia

09:00

GFC Topoľčany vs Nové Zámky W Live!

I Liga - Women - Slovakia

09:00

Cracovia U18 vs Jagiellonia U18 Live!

Central Youth League - Poland

09:30

Ural II vs Irtysh Omsk Live!

Second League - Group 4 - Russia

09:30

Gainare Tottori vs Kagoshima United Live!

J3 League - Japan

10:00

Znicz Pruszków vs Stomil Olsztyn Live!

II Liga - East - Poland

10:00

Legia Warszawa II vs Błonianka Błonie Live!

III Liga - Group 1 - Poland

10:00

Miedź Legnica II vs Stal Brzeg Live!

III Liga - Group 3 - Poland

10:00

Wieczysta Kraków vs Unia Tarnow Live!

III Liga - Group 4 - Poland

10:00

Storfors vs Stöde Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

10:00

V-varen Nagasaki vs Yokohama FC Live!

J2 League - Japan

10:00

Oita Trinita vs Ventforet Kofu Live!

J2 League - Japan

10:00

Ehime FC vs Fujieda MYFC Live!

J3 League - Japan

10:00

Ulsan Citizen vs Mokpo City Live!

K3 League - South-Korea

10:00
10:00

B 1908 vs Brønshøj Live!

Denmark Series - Group 1 - Denmark

10:00
10:00

Lechia Gdańsk U18 vs Miedź Legnica U18 Live!

Central Youth League - Poland

10:00

Górnik Zabrze U18 vs Pogoń Szczecin U18 Live!

Central Youth League - Poland

10:00

Sanna Khanh Hoa vs Công An Nhân Dân Live!

V.League 2 - Vietnam

10:00

ONS vs Honka W Live!

Kansallinen Liiga - Finland

10:00

Stellenbosch U23 vs Richards Bay U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

10:00

Orlando Pirates U23 vs Cape Town City U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

10:00

Górnik Zabrze U18 vs Pogoń Szczecin U18 Live!

Central Youth League - Poland

10:00

Raków Częstochowa U18 vs Legia Warszawa U18 Live!

Central Youth League - Poland

10:00

Sanna Khanh Hoa vs Công An Nhân Dân Live!

V.League 2 - Vietnam

10:00

ONS vs Honka W Live!

Kansallinen Liiga - Finland

10:00

Stellenbosch U23 vs Richards Bay U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

10:00

Orlando Pirates U23 vs Cape Town City U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

10:00

Bergheim vs Bramberg Live!

Landesliga - Salzburg - Austria

10:00

Madrid CFF W vs Levante Las Planas Live!

Primera División Femenina - Spain

10:00

Sporting Huelva W vs Alhama Live!

Primera División Femenina - Spain

10:30

Jagiellonia II vs Pogoń Grod. Mazowiecki Live!

III Liga - Group 1 - Poland

10:30

Vineta Wolin vs Solec K. Live!

III Liga - Group 2 - Poland

10:30

Sassuolo W vs Juventus W Live!

Serie A Women - Italy

10:30

Sassuolo W vs Juventus W Live!

Serie A Women - Italy

10:30

Monterosi vs Virtus Francavilla Live!

Serie C - Girone C - Italy

11:00

Olimpia Zambrów vs Broń Radom Live!

III Liga - Group 1 - Poland

11:00

Unia Swarzędz vs Gedania Gdansk Live!

III Liga - Group 2 - Poland

11:00

Goczałkowice Zdrój vs Gwarek Tarnowskie Góry Live!

III Liga - Group 3 - Poland

11:00

Egersund vs Ørn Horten Live!

2. Division - Group 1 - Norway

11:00

Vard vs Flekkerøy Live!

2. Division - Group 1 - Norway

11:00

Växjö vs Morön W Live!

Elitettan - Sweden

11:00

Egersund vs Ørn Horten Live!

2. Division - Group 1 - Norway

11:00

Vard vs Flekkerøy Live!

2. Division - Group 1 - Norway

11:00

Sylvia vs Hammarby Talang Live!

Ettan - Norra - Sweden

11:00

Torns vs Tvååker Live!

Ettan - Södra - Sweden

11:00

IFK Luleå vs IFK Östersund Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

11:00

Umeå FC Akademi vs Kiruna FF Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

11:00

Landvetter IS vs Höganäs Live!

Division 2 - Västra Götaland - Sweden

11:00

Oppsal vs Frøya Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

11:00

Volda vs Raufoss II Live!

3. Division - Girone 2 - Norway

11:00
11:00

SalPa vs HJS Akatemia Live!

Kakkonen - Lohko B - Finland

11:00
11:00

Balkan vs IFK Hässleholm Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

11:00

KoldingQ vs Fortuna Hjørring Live!

Kvindeliga - Denmark

11:00

Dalum vs VSK Århus Live!

3. Division - Denmark

11:00

Zagłębie Lubin II vs Polonia Warszawa Live!

II Liga - East - Poland

11:00
11:00

Slovan Liberec W vs Baník Ostrava W Live!

1. Liga Women - Czech-Republic

11:00

Karlslunde vs Holbæk B&I Live!

Denmark Series - Group 1 - Denmark

11:00

Gørslev vs Tårnby FF Live!

Denmark Series - Group 1 - Denmark

11:00

Frederikssund vs LSF Live!

Denmark Series - Group 2 - Denmark

11:00

Allerød vs Næstved II Live!

Denmark Series - Group 2 - Denmark

11:00

Balkan vs IFK Hässleholm Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

11:00

KoldingQ vs Fortuna Hjørring Live!

Kvindeliga - Denmark

11:00

Dalum vs VSK Århus Live!

3. Division - Denmark

11:00

Zagłębie Lubin II vs Polonia Warszawa Live!

II Liga - East - Poland

11:00
11:00

Slovan Liberec W vs Baník Ostrava W Live!

1. Liga Women - Czech-Republic

11:00

Karlslunde vs Holbæk B&I Live!

Denmark Series - Group 1 - Denmark

11:00

Gørslev vs Tårnby FF Live!

Denmark Series - Group 1 - Denmark

11:00

Frederikssund vs LSF Live!

Denmark Series - Group 2 - Denmark

11:00

Allerød vs Næstved II Live!

Denmark Series - Group 2 - Denmark

11:00
11:00

AaB II vs Vejgaard B Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

11:00

Viby vs Aarhus Fremad II Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

11:00

VRI vs ASA Aarhus Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

11:00

Chelyabinsk vs Dinamo Barnaul Live!

Second League - Group 4 - Russia

11:00

Tus Dassendorf vs Osdorf Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

11:00

Werder Bremen II vs SSV Jeddeloh Live!

Regionalliga - Nord - Germany

11:00

Werder Bremen III vs BTS Neustadt Live!

Oberliga - Bremen - Germany

11:00

Blumenthaler SV vs Hemelingen Live!

Oberliga - Bremen - Germany

11:00

1. SC Feucht vs Großbardorf Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

11:00
11:00

AaB II vs Vejgaard B Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

11:00

Viby vs Aarhus Fremad II Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

11:00

VRI vs ASA Aarhus Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

11:00

Chelyabinsk vs Dinamo Barnaul Live!

Second League - Group 4 - Russia

11:00

Tus Dassendorf vs Osdorf Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

11:00

Werder Bremen II vs SSV Jeddeloh Live!

Regionalliga - Nord - Germany

11:00

Werder Bremen III vs BTS Neustadt Live!

Oberliga - Bremen - Germany

11:00

Blumenthaler SV vs Hemelingen Live!

Oberliga - Bremen - Germany

11:00

1. SC Feucht vs Großbardorf Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

11:00

Pho Hien vs Dak Lak Live!

V.League 2 - Vietnam

11:00

KuPS W vs PK-35 Helsinki Live!

Kansallinen Liiga - Finland

11:00

Panadería Pulido vs Santa Úrsula Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

11:00

Turku PS vs FF Jaro Live!

Ykkönen - Finland

11:00

Judenburg vs Bruck an der Mur Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

11:30
11:30

Forest Green vs Exeter City Live!

League One - England

11:30

Herstedøster vs KFUM Roskilde Live!

Denmark Series - Group 1 - Denmark

11:30
11:30

Nørresundby vs Kjellerup Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

11:30

Weiche Flensburg II vs Inter Türkspor Kiel Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

11:30

Bordesholm vs Pansdorf Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

11:30

Shandong Luneng vs SHANGHAI SIPG Live!

Super League - China

11:30

Dalian Aerbin vs Wuhan Zall Live!

Super League - China

11:30

Guangxi Baoyun vs Heilongjiang Lava Spring Live!

League One - China

11:30

Tamaraceite vs Gran Tarajal Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

11:30

České Budějovice II vs Povltava FA Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

11:45

FA 2000 vs Næsby Live!

3. Division - Denmark

12:00

FC Bocholt vs Fortuna Koln Live!

Regionalliga - West - Germany

12:00

Øygarden vs Notodden Live!

2. Division - Group 1 - Norway

12:00

Vertykal vs Leskhoz Live!

2. Division - Belarus

12:00

ŁKS Łódź II vs Sokół Ostróda Live!

III Liga - Group 1 - Poland

12:00

Unia Skierniewice vs Lechia T. Mazowiecki Live!

III Liga - Group 1 - Poland

12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce vs Stolem Gniewino Live!

III Liga - Group 2 - Poland

12:00

Warta Gorzów vs Rekord Bielsko-Biała Live!

III Liga - Group 3 - Poland

12:00

Czarni Połaniec vs Stal Stalowa Wola Live!

III Liga - Group 4 - Poland

12:00

India vs Singapore Live!

Friendlies - World

12:00

DYuSSh-3 Pinsk vs Niva Live!

2. Division - Belarus

12:00

Hong Kong vs Myanmar Live!

Friendlies - World

12:00

Sotra vs Arendal Live!

2. Division - Group 1 - Norway

12:00

hodd vs Kjelsås Live!

2. Division - Group 2 - Norway

12:00

Levanger vs Frigg Live!

2. Division - Group 2 - Norway

12:00

Tromsdalen Uil vs Gjøvik-Lyn Live!

2. Division - Group 2 - Norway

12:00

Friska Viljor vs Boden Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

12:00

Älgarna vs Sandviks Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

12:00

Skellefteå vs Bergnäsets Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

12:00

Angered BK vs Ahlafors Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

12:00

Grebbestad vs Lidköping Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

12:00

Sifhälla vs Mjölby Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

12:00

Enskede vs Assyriska FF Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

12:00

Huddinge vs Arameiska / Syrianska Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

12:00

Syrianska FC vs Lidingö Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

12:00

Västra Frölunda vs Eskilsminne Live!

Division 2 - Västra Götaland - Sweden

12:00

Skiljebo vs Sandvikens AIK Live!

Division 2 - Norra Svealand - Sweden

12:00

Akropolis vs Korsnäs Live!

Division 2 - Norra Svealand - Sweden

12:00

Hudiksvall vs Kungsängen Live!

Division 2 - Norra Svealand - Sweden

12:00

Fyllingsdalen vs Nordstrand Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

12:00

SF Grei vs Sandviken Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

12:00

Molde II vs Førde Live!

3. Division - Girone 2 - Norway

12:00

Brumunddal vs Toten Live!

3. Division - Girone 2 - Norway

12:00

Stord vs Sandnes Ulf II Live!

3. Division - Girone 3 - Norway

12:00
12:00
12:00

Melhus vs Strindheim Live!

3. Division - Girone 5 - Norway

12:00

NJS vs Futura Live!

Kakkonen - Lohko A - Finland

12:00

PeKa vs JIPPO Live!

Kakkonen - Lohko A - Finland

12:00
12:00

Reipas vs Kiffen Live!

Kakkonen - Lohko A - Finland

12:00

PPJ vs Atlantis Live!

Kakkonen - Lohko A - Finland

12:00

EPS vs I-Kissat Live!

Kakkonen - Lohko B - Finland

12:00

Ballymacash Rangers vs Bangor Live!

Premier Intermediate League - Northern-Ireland

12:00
12:00

Limavady United vs Banbridge Town Live!

Premier Intermediate League - Northern-Ireland

12:00

Lisburn Distillery vs Tobermore United Live!

Premier Intermediate League - Northern-Ireland

12:00

Moyola Park vs Armagh City Live!

Premier Intermediate League - Northern-Ireland

12:00

Queen’s University vs Portstewart Live!

Premier Intermediate League - Northern-Ireland

12:00
12:00

Huesca vs Leganes Live!

Segunda División - Spain

12:00

Middelfart vs Lyseng Live!

3. Division - Denmark

12:00

Silkeborg KFUM vs Vanløse Live!

3. Division - Denmark

12:00

AB Tårnby vs Ishøj Live!

3. Division - Denmark

12:00

Brabrand vs Kolding IF Live!

2nd Division - Group 1 - Denmark

12:00

Aarhus Fremad vs Jammerbugt Live!

2nd Division - Group 1 - Denmark

12:00

First Vienna W vs Kleinmünchen / BW Linz Live!

Frauenliga - Austria

12:00

Karaköprü Belediyespor vs Edirnespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

12:00

Ağrı 1970 vs Elazığspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

12:00

1954 Kelkit Belediyespor vs Anadolu Selçukspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

12:00

Yomraspor vs Belediye Derincespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

12:00

Kahramanmaraşspor vs Karaman Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

12:00

Eynesil Belediyespor vs Kuşadasıspor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

12:00

Elazığ Belediyespor FK vs Ofspor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

12:00

Erbaaspor vs Arguvan Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

12:00

Siirt İl Özel İdaresi vs 68 Aksaray Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

12:00

Osmaniyespor vs Tepecikspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

12:00

Herlev vs Skjold Sæby Live!

Denmark Series - Group 2 - Denmark

12:00

B 1913 vs Tarup-Paarup Live!

Denmark Series - Group 3 - Denmark

12:00

Rain / Lech vs Bayern München II Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Aubstadt vs Heimstetten Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Greuther Fürth II vs Wacker Burghausen Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Türkgücü-Ataspor vs Vilzing Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Ansbach vs Viktoria Aschaffenburg Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Eichstätt vs SpVgg Unterhaching Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Nürnberg II vs Buchbach Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Osmaniyespor vs Tepecikspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

12:00

Herlev vs Skjold Sæby Live!

Denmark Series - Group 2 - Denmark

12:00

B 1913 vs Tarup-Paarup Live!

Denmark Series - Group 3 - Denmark

12:00

Rain / Lech vs Bayern München II Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Aubstadt vs Heimstetten Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Greuther Fürth II vs Wacker Burghausen Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Türkgücü-Ataspor vs Vilzing Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Ansbach vs Viktoria Aschaffenburg Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Eichstätt vs SpVgg Unterhaching Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Nürnberg II vs Buchbach Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Hankofen-Hailing vs Illertissen Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

FC Wurzburger Kickers vs Augsburg II Live!

Regionalliga - Bayern - Germany

12:00

Barockstadt Fulda-Lehn. vs Wormatia Worms Live!

Regionalliga - SudWest - Germany

12:00

TuS RW Koblenz vs Bahlinger SC Live!

Regionalliga - SudWest - Germany

12:00

Hessen Kassel vs Kickers Offenbach Live!

Regionalliga - SudWest - Germany

12:00

VfR Aalen vs SSV ULM 1846 Live!

Regionalliga - SudWest - Germany

12:00

SGV Freiberg vs TSV Steinbach Live!

Regionalliga - SudWest - Germany

12:00

Alemannia Aachen vs Preussen Munster Live!

Regionalliga - West - Germany

12:00

Stuttgarter Kickers vs Neckarsulmer SU Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

12:00

Göppinger SV vs FC 08 Villingen Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

12:00

Backnang vs CFR Pforzheim Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

12:00

FC Gießen vs Viktoria Griesheim Live!

Oberliga - Hessen - Germany

12:00

Eintracht Stadtallendorf vs Bayern Alzenau Live!

Oberliga - Hessen - Germany

12:00

TSB Flensburg vs Kilia Kiel Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

12:00

Heider SV vs Frisia 03 Risum-Lindholm Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

12:00

Husumer vs SV Eichede Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

12:00

Dornbreite Lübeck vs Lübeck II Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

12:00

Schott Mainz vs TuS Kirchberg Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

12:00

Vatan Sport vs Leher Live!

Oberliga - Bremen - Germany

12:00

Komet Arsten vs Brinkumer SV Live!

Oberliga - Bremen - Germany

12:00

Eintracht Bamberg vs Eltersdorf Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

12:00

Dachau vs Nordlingen Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

12:00

Ismaning vs Memmingen Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

12:00

Deisenhofen vs Schwaben Augsburg Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

12:00

Tianjin Teda vs Hangzhou Greentown Live!

Super League - China

12:00

Shenzhen Ruby FC vs Henan Jianye Live!

Super League - China

12:00

Ilves vs NJS W Live!

Kansallinen Liiga - Finland

12:00

Klatovy vs Petřín Plzeň Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

12:00

Ferlach vs Feldkirchen Kärnten Live!

Landesliga - Karnten - Austria

12:00

Favoritner AC vs Donau Live!

Landesliga - Wien - Austria

12:30

Staal Jørpeland vs Kvik Halden Live!

2. Division - Group 1 - Norway

12:30

Amasyaspor 1968 vs Nevşehir Belediyespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

12:30

Kestelspor vs Bayrampaşaspor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

12:30

Çankaya FK vs Niğde Anadolu Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

12:30

Arsenal W vs Tottenham Hotspur W Live!

FA WSL - England

12:30

Excelsior Maassluis vs Rijnsburgse Boys Live!

Tweede Divisie - Netherlands

12:30

Noordwijk vs Volendam II Live!

Tweede Divisie - Netherlands

12:30

SVV Scheveningen vs Spakenburg Live!

Tweede Divisie - Netherlands

12:30

Freiburger FC vs Hollenbach Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

12:30

Nyasa Big Bullets vs CIVO United Live!

Super League - Malawi

12:30

Moyale Barracks vs TN Stars Live!

Super League - Malawi

12:30

Kamuzu Barracks vs Blue Eagles Live!

Super League - Malawi

12:30

Roma W vs Fiorentina W Live!

Serie A Women - Italy

12:30

Soyaux W vs Rodez W Live!

Feminine Division 1 - France

12:30

Guingamp W vs Dijon W Live!

Feminine Division 1 - France

12:30

Bordeaux W vs Stade de Reims W Live!

Feminine Division 1 - France

12:30
12:30

VVOG vs Excelsior ’31 Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

12:30

Harkemase Boys vs DVS 33 Ermelo Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

12:30
12:30

RKAV Volendam vs URK Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

12:30

Lecco vs Mantova Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Pergolettese vs Arzignano Valchiampo Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Piacenza vs Albinoleffe Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Pordenone vs Padova Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Pro Patria vs Renate Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Pro Sesto vs Sangiuliano City Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Trento vs Triestina Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Virtus Verona vs Feralpisalo Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Pro Sesto vs Sangiuliano City Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Trento vs Triestina Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Virtus Verona vs Feralpisalo Live!

Serie C - Girone A - Italy

12:30

Mechtersheim vs Hertha Wiesbach Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

12:30

Cesena vs Pontedera Live!

Serie C - Girone B - Italy

12:30

Recanatese vs Torres Live!

Serie C - Girone B - Italy

13:00

Solčany vs Slovan Bratislava Live!

Cup - Slovakia

13:00

Ivatsevichi vs Luninets Live!

2. Division - Belarus

13:00

Iceland vs Russia Live!

UEFA Nations League - World

13:00

DYuSSh-2 Rechitsa vs Zhlobin Live!

2. Division - Belarus

13:00

Zawisza Bydgoszcz vs Unia Janikowo Live!

III Liga - Group 2 - Poland

13:00

Polonia Nysa vs Raków Częstochowa II Live!

III Liga - Group 3 - Poland

13:00

Korona Kielce II vs Cracovia Kraków II Live!

III Liga - Group 4 - Poland

13:00

Indonesia vs Curaçao Live!

Friendlies - World

13:00

Gamla Upsala W vs Bergdalens Live!

Elitettan - Sweden

13:00

Jitex W vs Uppsala Live!

Elitettan - Sweden

13:00

Mallbacken W vs Alingsås W Live!

Elitettan - Sweden

13:00

Häcken vs Brommapojkarna W Live!

Damallsvenskan - Sweden

13:00

Kristianstad vs Djurgården Live!

Damallsvenskan - Sweden

13:00

Strommen vs Moss Live!

2. Division - Group 1 - Norway

13:00

Ytterhogdal vs Gottne Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

13:00

Gamla Upsala W vs Bergdalens Live!

Elitettan - Sweden

13:00

Jitex W vs Uppsala Live!

Elitettan - Sweden

13:00

Mallbacken W vs Alingsås W Live!

Elitettan - Sweden

13:00

Häcken vs Brommapojkarna W Live!

Damallsvenskan - Sweden

13:00

Kristianstad vs Djurgården Live!

Damallsvenskan - Sweden

13:00

Strommen vs Moss Live!

2. Division - Group 1 - Norway

13:00

Ytterhogdal vs Gottne Live!

Division 2 - Norrland - Sweden

13:00

Herrestads vs Stenungsund Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

13:00

Forsbacka vs Rågsved Live!

Division 2 - Norra Svealand - Sweden

13:00

Floro vs Aalesund II Live!

3. Division - Girone 2 - Norway

13:00

Hønefoss vs Kongsvinger II Live!

3. Division - Girone 2 - Norway

13:00
13:00

Eik-Tønsberg vs Vindbjart Live!

3. Division - Girone 4 - Norway

13:00

Halsen vs Fredrikstad II Live!

3. Division - Girone 4 - Norway

13:00

Start II vs Sprint-Jeløy Live!

3. Division - Girone 4 - Norway

13:00

Mandalskameratene vs Sarpsborg 08 II Live!

3. Division - Girone 4 - Norway

13:00

Follo vs Express Live!

3. Division - Girone 4 - Norway

13:00

Trygg/Lade vs Rosenborg II Live!

3. Division - Girone 5 - Norway

13:00
13:00

FC jazz vs KaaPo Live!

Kakkonen - Lohko B - Finland

13:00

Armenia vs Ukraine Live!

UEFA Nations League - World

13:00
13:00

Northampton vs Stockport County Live!

League Two - England

13:00

Jastrzębie vs Śląsk Wrocław II Live!

II Liga - East - Poland

13:00

Erokspor vs Nazilli Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

13:00

Çatalcaspor vs Kütahyaspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

13:00

Ergene Velimeşespor vs Kırıkkale Büyük Anadolu Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

13:00

Trygg/Lade vs Rosenborg II Live!

3. Division - Girone 5 - Norway

13:00
13:00

FC jazz vs KaaPo Live!

Kakkonen - Lohko B - Finland

13:00

Armenia vs Ukraine Live!

UEFA Nations League - World

13:00
13:00

Northampton vs Stockport County Live!

League Two - England

13:00

Jastrzębie vs Śląsk Wrocław II Live!

II Liga - East - Poland

13:00

Erokspor vs Nazilli Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

13:00

Çatalcaspor vs Kütahyaspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

13:00

Ergene Velimeşespor vs Kırıkkale Büyük Anadolu Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

13:00

Kartal Bulvarspor vs Gümüşhanespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

13:00

Turgutluspor vs Orduspor 1967 Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

13:00

Darıca Gençlerbirliği vs 76 Iğdır Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

13:00

Efeler 09 Spor vs Akhisar Belediye Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

13:00

Bursa Yıldırımspor vs Muş Menderesspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

13:00

Bergama Belediyespor vs Fatsa Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

13:00

Halide Edip Adıvar vs Artvin Hopaspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

13:00

Sapanca Gençlikspor vs Kepez Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

13:00

Djursland vs Odder Live!

Denmark Series - Group 4 - Denmark

13:00

SVG Reichenau vs Kundl Live!

Regionalliga - Tirol - Austria

13:00

Kuchl vs Austria Salzburg Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

13:00

Wals-Grünau vs Bischofshofen Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

13:00

Göfis vs Rheindorf Altach II Live!

Regionalliga - West - Austria

13:00

OFC Oostzaan vs Kozakken Boys Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

Quick Boys vs FC Lisse Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

Ijsselmeervogels vs Katwijk Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

AFC Amsterdam vs Sparta Rotterdam II Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

Frýdek-Místek vs Blansko Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

13:00

FC Holzhausen vs Mutschelbach Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

13:00

Hadamar vs SV Steinbach Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Kuchl vs Austria Salzburg Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

13:00

Wals-Grünau vs Bischofshofen Live!

Regionalliga - Salzburg - Austria

13:00

Göfis vs Rheindorf Altach II Live!

Regionalliga - West - Austria

13:00

OFC Oostzaan vs Kozakken Boys Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

Quick Boys vs FC Lisse Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

Ijsselmeervogels vs Katwijk Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

AFC Amsterdam vs Sparta Rotterdam II Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:00

Frýdek-Místek vs Blansko Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

13:00

FC Holzhausen vs Mutschelbach Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

13:00

Hadamar vs SV Steinbach Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Fernwald vs Neuhof Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Waldgirmes vs Dietkirchen Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Inter Star vs Athlético Olympic Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Tigre Noir vs Bumamuru Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Black Stars vs Thun II Live!

1. Liga Classic - Group 2 - Switzerland

13:00

OSC Bremerhaven vs Union Bremen Live!

Oberliga - Bremen - Germany

13:00

Oberneuland vs Woltmershausen Live!

Oberliga - Bremen - Germany

13:00

ASV Neumarkt vs Geesdorf Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

13:00

Bayern Hof vs Weiden Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

13:00

Kirchanschöring vs Kottern Live!

Oberliga - Bayern Süd - Germany

13:00

Chernomorets Balchik vs Sportist G.Toshevo Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Septemvri Tervel vs Chernolomets 1919 Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Sparta Nijkerk vs SteDoCo Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

Sportlust ’46 vs Hoek Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

Ter Leede vs Staphorst Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

ASWH vs GVVV Veenendaal Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

Montrose vs Ayr Utd Live!

Challenge Cup - Scotland

13:00

Chernomorets Balchik vs Sportist G.Toshevo Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Septemvri Tervel vs Chernolomets 1919 Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Svetkavitsa Targovishte vs Botev Novi Pazar Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Sparta Nijkerk vs SteDoCo Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

Sportlust ’46 vs Hoek Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

Ter Leede vs Staphorst Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

ASWH vs GVVV Veenendaal Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:00

Montrose vs Ayr Utd Live!

Challenge Cup - Scotland

13:00

MP vs SJK Akatemia Live!

Ykkönen - Finland

13:00

IF Gnistan vs PEPO Live!

Ykkönen - Finland

13:00

Junkeren vs Bodø / Glimt II Live!

3. Division - Girone 5 - Norway

13:00
13:00

Inverness CT vs Brechin Live!

Challenge Cup - Scotland

13:20

Al Fujairah SC vs City Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Baynounah SC vs Al Ramms Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:25

Al Hamriyah vs Masfut Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:25

Gulf Heroes vs Al Urooba Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:30

Banks O’ Dee vs Forres Mechanics Live!

Football League - Highland League - Scotland

13:30

Pogoń Szczecin II vs Przodkowo Live!

III Liga - Group 2 - Poland

13:30

Bala Town vs Cardiff MET Live!

Premier League - Wales

13:30

GAP Connah S Quay FC vs Pontypridd Town Live!

Premier League - Wales

13:30

Haverfordwest County AFC vs Flint Town United Live!

Premier League - Wales

13:30

Guilsfield vs Cefn Druids AFC Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Llanidloes Town vs Conwy Borough Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Gresford Athletic vs Holywell Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Penrhyncoch vs Llandudno Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Mold Alexandra vs Ruthin Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Chirk AAA vs Prestatyn Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Llantwit Major vs Abergavenny Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Swansea University vs llanelli AFC Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Barry Town vs Goytre United Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Ynyshir Albions vs Carmarthen Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Guilsfield vs Cefn Druids AFC Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Llanidloes Town vs Conwy Borough Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Gresford Athletic vs Holywell Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Penrhyncoch vs Llandudno Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Mold Alexandra vs Ruthin Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Chirk AAA vs Prestatyn Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Llantwit Major vs Abergavenny Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Swansea University vs llanelli AFC Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Barry Town vs Goytre United Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Ynyshir Albions vs Carmarthen Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Trefelin vs Pontardawe Town Live!

FAW Championship - Wales

13:30

Cwmbran Celtic vs Briton Ferry Live!

FAW Championship - Wales

13:30
13:30

Vrchovina vs Frýdlant Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

13:30

Reutlingen vs FC Rielasingen-Arlen Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

13:30

Bissingen vs Oberachern Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

13:30

FC Nottingen vs FV Ravensburg Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

13:30

Diefflen vs Elversberg II Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

13:30

Jägersburg vs Dudenhofen Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

13:30

Alemannia Waldalgesheim vs FV Engers 07 Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

13:30

Travnik vs Rudar Kakanj Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Radnik Hadžići vs Vis Kosova Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Mladost Doboj Kakanj vs Budućnost Banovići Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Radnički Lukavac vs GOŠK Gabela Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Zvijezda Gradačac vs Bratstvo Gračanica Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Jedinstvo Bihać vs Orašje Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Gradina vs Goražde Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Ždírec nad Doubravou vs Sokol Tasovice Live!

4. liga - Divizie D - Czech-Republic

13:30

Bystřice nad Pernštejnem vs Humpolec Live!

4. liga - Divizie D - Czech-Republic

13:30

Velká Bíteš vs Havlíčkův Brod Live!

4. liga - Divizie D - Czech-Republic

13:30

Start Brno vs Sokol Lanžhot Live!

4. liga - Divizie D - Czech-Republic

13:30

Holešov vs Tatran Všechovice Live!

4. liga - Divizie E - Czech-Republic

13:30

Šternberk vs Slavičín Live!

4. liga - Divizie E - Czech-Republic

13:30

Skaštice vs Nové Sady Live!

4. liga - Divizie E - Czech-Republic

13:30

Vsetín vs Viktorie Přerov Live!

4. liga - Divizie E - Czech-Republic

13:30

HFK Olomouc vs Zbrojovka Brno II Live!

4. liga - Divizie E - Czech-Republic

13:30

Jiskra Rýmařov vs Bospor Bohumín Live!

4. liga - Divizie F - Czech-Republic

13:30

Slovan Giraltovce vs Námestovo Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Novohrad Lučenec vs MSK Tesla Stropkov Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Lipany vs Poprad Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Nové Mesto nad Váhom vs Galanta Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Vrakuňa vs Veľké Ludince Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Inter Bratislava vs Jednota Bánová Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Hamsik Academy vs Fomat Martin Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Kalná nad Hronom vs Nové Zámky Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Častkovce vs Beluša Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Sereď vs Slovan Duslo Šaľa Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Omladinac NB vs Podunavac Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Lipany vs Poprad Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Nové Mesto nad Váhom vs Galanta Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Vrakuňa vs Veľké Ludince Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Inter Bratislava vs Jednota Bánová Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Hamsik Academy vs Fomat Martin Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Podkonice vs Malženice Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Kalná nad Hronom vs Nové Zámky Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Častkovce vs Beluša Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Sereď vs Slovan Duslo Šaľa Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Omladinac NB vs Podunavac Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Jedinstvo Stara Pazova vs Stanišić Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Backa vs Tisa Adorjan Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Dinamo Pančevo vs Kabel Novi Sad Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Naftagas vs Borac Šajkaš Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Tekstilac Odžaci vs Hajduk 1912 Kula Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Radnički Sombor vs FK Becej Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

1. Maj Ruma vs Radnički Zrenjanin Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Jedinstvo Paraćin vs Radnicki Pirot Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Dunav Stari Banovci vs Vlasina Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Pčinja Trgovište vs Jagodina Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Jedinstvo Stara Pazova vs Stanišić Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Backa vs Tisa Adorjan Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Dinamo Pančevo vs Kabel Novi Sad Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Naftagas vs Borac Šajkaš Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Tekstilac Odžaci vs Hajduk 1912 Kula Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Radnički Sombor vs FK Becej Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

1. Maj Ruma vs Radnički Zrenjanin Live!

Srpska Liga - Vojvodina - Serbia

13:30

Jedinstvo Paraćin vs Radnicki Pirot Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Dunav Stari Banovci vs Vlasina Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Pčinja Trgovište vs Jagodina Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Meševo vs Budućnost Popovac Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Timočanin vs Toplicanin Prokuplje Live!

Srpska Liga - East - Serbia

14:00

Forfar Athletic vs Stirling Albion Live!

League Two - Scotland

14:00

Cleethorpes Town vs Bridlington Town Live!

Non League Div One - Northern East - England

14:00

Brentwood Town vs Maldon & Tiptree Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

14:00

Waltham Abbey vs Welwyn Garden City Live!

Non League Div One - Southern Central - England

14:00

Krško vs Dob Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

Hrvatski Dragovoljac vs Rudes Live!

First NL - Croatia

14:00

Indjija vs Proleter Novi SAD Live!

Prva Liga - Serbia

14:00

Radnički Sr. Mitrovica vs Železničar Pančevo Live!

Prva Liga - Serbia

14:00

Loznica vs RAD Live!

Prva Liga - Serbia

14:00
14:00

Clachnacuddin vs Formartine United Live!

Football League - Highland League - Scotland

14:00

Fraserburgh vs Brora Rangers Live!

Football League - Highland League - Scotland

14:00
14:00
14:00

Strathspey Thistle vs Inverurie Loco Works Live!

Football League - Highland League - Scotland

14:00

Turriff United vs Deveronvale Live!

Football League - Highland League - Scotland

14:00
14:00

Innsbrucker AC vs Kirchbichl Live!

Landesliga - Tirol - Austria

14:00

Bizau vs Andelsbuch Live!

Landesliga - Vorarlbergliga - Austria

14:00
14:00

Radnički Novi Beograd vs FK Trayal Live!

Prva Liga - Serbia

14:00

Warta Sieradz vs Mławianka Mława Live!

III Liga - Group 1 - Poland

14:00

Concordia Elbląg vs Ursus Warszawa Live!

III Liga - Group 1 - Poland

14:00

Legionovia Legionowo vs Pelikan Łowicz Live!

III Liga - Group 1 - Poland

14:00

Sokół Kleczew vs Stargard Szczeciński Live!

III Liga - Group 2 - Poland

14:00

Starogard Gdański vs Polonia Środa Live!

III Liga - Group 2 - Poland

14:00

Lechia Zielona Góra vs Kluczbork Live!

III Liga - Group 3 - Poland

14:00

Polonia Bytom vs Stilon Gorzów Live!

III Liga - Group 3 - Poland

14:00

Carina Gubin vs Górnik Zabrze II Live!

III Liga - Group 3 - Poland

14:00

Pawłowice Śląskie vs Chrobry Głogów II Live!

III Liga - Group 3 - Poland

14:00

Wisłoka Dębica vs Wiązownica Live!

III Liga - Group 4 - Poland

14:00

Avia Świdnik vs Lublinianka Live!

III Liga - Group 4 - Poland

14:00

Podhale Nowy Targ vs Orlęta Radzyń Podlaski Live!

III Liga - Group 4 - Poland

14:00

KSZO 1929 vs Podlasie Biała Podlaska Live!

III Liga - Group 4 - Poland

14:00

Karpaty vs Epitsentr Dunayivtsi Live!

Persha Liga - Ukraine

14:00

Prykarpattia vs Dinaz Vyshhorod Live!

Persha Liga - Ukraine

14:00

Skoruk Tomakivka vs Metalurh Zaporizhya Live!

Persha Liga - Ukraine

14:00

Hirnyk-Sport vs Obolon’-Brovar Live!

Persha Liga - Ukraine

14:00

Schöningen vs Papenburg Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

14:00

Rosengård W vs Vittsjö Live!

Damallsvenskan - Sweden

14:00

Odd II vs Ullern Live!

2. Division - Group 1 - Norway

14:00

Forward vs Täby Live!

Ettan - Norra - Sweden

14:00

Sandviken vs Haninge Live!

Ettan - Norra - Sweden

14:00

Olympic vs Trollhättan Live!

Ettan - Södra - Sweden

14:00

IFK Malmö vs Vänersborgs IF Live!

Ettan - Södra - Sweden

14:00

Oddevold vs Atvidabergs FF Live!

Ettan - Södra - Sweden

14:00

Oskarshamns AIK vs Angelholms FF Live!

Ettan - Södra - Sweden

14:00

Qviding FIF vs Lund Live!

Ettan - Södra - Sweden

14:00

Nyköping vs Karlberg Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

14:00

Tölö vs Varbergs GIF Live!

Division 2 - Västra Götaland - Sweden

14:00

Lokomotiv Oslo vs IF Ready Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

14:00

Spjelkavik vs Lillehammer Live!

3. Division - Girone 2 - Norway

14:00

Lysekloster vs Bremnes Live!

3. Division - Girone 3 - Norway

14:00

Pors Grenland vs Randesund Live!

3. Division - Girone 4 - Norway

14:00

Kolstad vs Steinkjer Live!

3. Division - Girone 5 - Norway

14:00

Skjetten vs Funnefoss / Vormsund Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

14:00

Ituano vs Brusque Live!

Serie B - Brazil

14:00

Afturelding W vs Valur W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Honka Akatemia vs Tampere United Live!

Kakkonen - Lohko B - Finland

14:00

Tigres UANL U20 vs Atlas U20 Live!

U20 League - Mexico

14:00

Necaxa U20 vs Mazatlán U20 Live!

U20 League - Mexico

14:00

Barnsley vs Charlton Live!

League One - England

14:00

Bristol Rovers vs Accrington ST Live!

League One - England

14:00

Derby vs Cheltenham Live!

League One - England

14:00

Lincoln vs Milton Keynes Dons Live!

League One - England

14:00

Ituano vs Brusque Live!

Serie B - Brazil

14:00

Afturelding W vs Valur W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Honka Akatemia vs Tampere United Live!

Kakkonen - Lohko B - Finland

14:00

Tigres UANL U20 vs Atlas U20 Live!

U20 League - Mexico

14:00

Necaxa U20 vs Mazatlán U20 Live!

U20 League - Mexico

14:00

Barnsley vs Charlton Live!

League One - England

14:00

Bristol Rovers vs Accrington ST Live!

League One - England

14:00

Derby vs Cheltenham Live!

League One - England

14:00

Lincoln vs Milton Keynes Dons Live!

League One - England

14:00

Morecambe vs Cambridge United Live!

League One - England

14:00

Oxford United vs Fleetwood Town Live!

League One - England

14:00

Peterborough vs Port Vale Live!

League One - England

14:00

Portsmouth vs Bolton Live!

League One - England

14:00

Sheffield Wednesday vs Wycombe Live!

League One - England

14:00

Shrewsbury vs Burton Albion Live!

League One - England

14:00

Barrow vs Leyton Orient Live!

League Two - England

14:00

Bradford vs AFC Wimbledon Live!

League Two - England

14:00

Colchester vs Rochdale Live!

League Two - England

14:00

Crewe vs Mansfield Town Live!

League Two - England

14:00

Morecambe vs Cambridge United Live!

League One - England

14:00

Oxford United vs Fleetwood Town Live!

League One - England

14:00

Peterborough vs Port Vale Live!

League One - England

14:00

Portsmouth vs Bolton Live!

League One - England

14:00

Sheffield Wednesday vs Wycombe Live!

League One - England

14:00

Shrewsbury vs Burton Albion Live!

League One - England

14:00

Barrow vs Leyton Orient Live!

League Two - England

14:00

Bradford vs AFC Wimbledon Live!

League Two - England

14:00

Colchester vs Rochdale Live!

League Two - England

14:00

Crewe vs Mansfield Town Live!

League Two - England

14:00

Doncaster vs Crawley Town Live!

League Two - England

14:00

Grimsby vs Swindon Town Live!

League Two - England

14:00

Hartlepool vs Gillingham Live!

League Two - England

14:00

Newport County vs Carlisle Live!

League Two - England

14:00

Stevenage vs Harrogate Town Live!

League Two - England

14:00

Sutton Utd vs Salford City Live!

League Two - England

14:00

Walsall vs Tranmere Live!

League Two - England

14:00

Wisła Puławy vs Kalisz Live!

II Liga - East - Poland

14:00

Siarka Tarnobrzeg vs Górnik Polkowice Live!

II Liga - East - Poland

14:00

Primorje vs Rudar Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

Ilirija vs Dekani Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

East Kilbride vs Cumbernauld Colts Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

Stirling University vs Edinburgh University Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

Tranent Juniors vs Cowdenbeath Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

Rangers U21 vs Berwick Rangers Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

Dalbeattie Star vs Gretna 2008 Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

Civil Service Strollers vs Spartans Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

Celtic II vs Caledonian Braves Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

Bo’ness United vs East Stirlingshire Live!

Football League - Lowland League - Scotland

14:00

St. Valentin vs Pregarten Live!

Landesliga - Oberosterreich - Austria

14:00

Bad Ischl vs Union Edelweiß Live!

Landesliga - Oberosterreich - Austria

14:00

Yverdon vs St. Gallen W Live!

Nationalliga A Women - Switzerland

14:00

Aarau vs Luzern W Live!

Nationalliga A Women - Switzerland

14:00

Žilina W vs Ružomberok W Live!

I Liga - Women - Slovakia

14:00

Altrincham vs Aldershot Town Live!

National League - England

14:00

Bromley vs Oldham Live!

National League - England

14:00

Dagenham & Redbridge vs Barnet Live!

National League - England

14:00

Eastleigh vs FC Halifax Town Live!

National League - England

14:00

Maidenhead vs Gateshead Live!

National League - England

14:00

Maidstone Utd vs Chesterfield Live!

National League - England

14:00

Scunthorpe vs Dorking Wanderers Live!

National League - England

14:00

Wealdstone vs Southend Live!

National League - England

14:00

Woking vs Solihull Moors Live!

National League - England

14:00

Wrexham vs Torquay Live!

National League - England

14:00

Yeovil Town vs Boreham Wood Live!

National League - England

14:00

York vs Notts County Live!

National League - England

14:00

Braintree vs Slough Town Live!

National League - South - England

14:00

Cheshunt vs Tonbridge Angels Live!

National League - South - England

14:00

Chippenham Town vs Dulwich Hamlet Live!

National League - South - England

14:00

Concord Rangers vs Eastbourne Borough Live!

National League - South - England

14:00

Dartford vs Hampton & Richmond Live!

National League - South - England

14:00

Farnborough vs St Albans City Live!

National League - South - England

14:00

Hemel Hempstead Town vs Worthing Live!

National League - South - England

14:00

Hungerford Town vs Ebbsfleet United Live!

National League - South - England

14:00

Oxford City vs Bath City Live!

National League - South - England

14:00

Taunton Town vs Chelmsford City Live!

National League - South - England

14:00

Welling United vs Havant & Wville Live!

National League - South - England

14:00

Weymouth vs Dover Live!

National League - South - England

14:00

AFC Fylde vs Bradford (Park Avenue) Live!

National League - North - England

14:00

AFC Telford United vs Boston United Live!

National League - North - England

14:00

Alfreton Town vs Brackley Town Live!

National League - North - England

14:00

Banbury United vs Scarborough Athletic Live!

National League - North - England

14:00

Buxton vs Chester Live!

National League - North - England

14:00

Chorley vs Gloucester City Live!

National League - North - England

14:00

Curzon Ashton vs King’s Lynn Town Live!

National League - North - England

14:00

Darlington 1883 vs Peterborough Sports Live!

National League - North - England

14:00

Farsley Celtic FC vs Spennymoor Town Live!

National League - North - England

14:00

Hereford vs Blyth Spartans Live!

National League - North - England

14:00

Kettering Town vs Kidderminster Harriers Live!

National League - North - England

14:00

Southport vs Leamington Live!

National League - North - England

14:00

Curzon Ashton vs King’s Lynn Town Live!

National League - North - England

14:00

Darlington 1883 vs Peterborough Sports Live!

National League - North - England

14:00

Farsley Celtic FC vs Spennymoor Town Live!

National League - North - England

14:00

Hereford vs Blyth Spartans Live!

National League - North - England

14:00

Kettering Town vs Kidderminster Harriers Live!

National League - North - England

14:00

Southport vs Leamington Live!

National League - North - England

14:00

Lebring vs Fürstenfeld Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

14:00

Judenburg vs Bruck an der Mur Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

14:00

Kohfidisch vs Pinkafeld Live!

Landesliga - Burgenland - Austria

14:00

Oberwart / Rotenturm vs Ritzing Live!

Landesliga - Burgenland - Austria

14:00

Güssing vs Schattendorf Live!

Landesliga - Burgenland - Austria

14:00

LASK Juniors vs Weiz Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

14:00

Wolfsberger AC II vs Kalsdorf Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

14:00

Gurten vs Ried II Live!

Regionalliga - Mitte - Austria

14:00

Admira Dornbirn vs Rot-Weiß Rankweil Live!

Regionalliga - West - Austria

14:00

Breitenrain vs Bulle Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

Bavois vs Baden Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

Zürich II vs St. Gallen II Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

Luzern II vs Cham Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

YF Juventus vs Stade Nyonnais Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

Brühl vs SC Kriens Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

Rapperswil vs Young Boys II Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

FC Chiasso vs Basel II Live!

1. Liga Promotion - Switzerland

14:00

Sokol Živanice vs Chlumec nad Cidlinou Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

14:00

FC 1906 Erlensee vs Weidenhausen Live!

Oberliga - Hessen - Germany

14:00

Auersmacher vs Arminia Ludwigshafen Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

14:00
14:00

Atlas Delmenhorst vs Weiche Flensburg Live!

Regionalliga - Nord - Germany

14:00
14:00

Solothurn vs Münsingen Live!

1. Liga Classic - Group 2 - Switzerland

14:00

Schötz vs Neuchâtel Xamax II Live!

1. Liga Classic - Group 2 - Switzerland

14:00

Rotkreuz vs Langenthal Live!

1. Liga Classic - Group 2 - Switzerland

14:00

Winterthur II vs Kosova Live!

1. Liga Classic - Group 3 - Switzerland

14:00

Tuggen vs Wettswil-Bonstetten Live!

1. Liga Classic - Group 3 - Switzerland

14:00

Grasshopper II vs Lugano II Live!

1. Liga Classic - Group 3 - Switzerland

14:00

Kreuzlingen vs Paradiso Live!

1. Liga Classic - Group 3 - Switzerland

14:00
14:00
14:00

Billericay Town vs Lewes Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Bognor Regis Town vs Wingate & Finchley Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Bowers & Pitsea vs Kingstonian Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Brightlingsea Regent vs Haringey Borough Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Canvey Island vs Corinthian-Casuals Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Folkestone Invicta vs Potters Bar Town Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Hastings United vs Carshalton Athletic Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

AFC Hornchurch vs Cray Wanderers Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Horsham vs Bishop’s Stortford Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Margate vs Enfield Town Live!

Non League Premier - Isthmian - England

14:00

Ashton United vs Marine Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Bamber Bridge vs Belper Town Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Gainsborough Trinity vs Stalybridge Celtic Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Hyde United vs Guiseley AFC Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Liversedge vs Rylands Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Marske United vs Stafford Rangers Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Matlock Town vs Lancaster City Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Nantwich Town vs Whitby Town Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Radcliffe vs Morpeth Town Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

South Shields vs Atherton Collieries Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Warrington Town vs United of Manchester Live!

Non League Premier - Northern - England

14:00

Chesham United vs Merthyr Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Hanwell Town vs Dorchester Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Harrow Borough vs North Leigh Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Hartley Wintney vs Plymouth Parkway Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Hayes & Yeading United vs Weston-super-Mare Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00
14:00

Salisbury vs Bracknell Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Swindon Supermarine vs Beaconsfield Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Tiverton Town vs Metropolitan Police Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Truro City vs Gosport Borough Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Winchester City vs Hendon Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00
14:00

Barwell vs AFC Rushden & Diamonds Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Bedford Town vs Ilkeston Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Bromsgrove Sporting vs Basford United Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Coalville Town vs Hednesford Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Needham Market vs Mickleover Sports Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Rushall Olympic vs Royston Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Tiverton Town vs Metropolitan Police Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Truro City vs Gosport Borough Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00

Winchester City vs Hendon Live!

Non League Premier - Southern South - England

14:00
14:00

Barwell vs AFC Rushden & Diamonds Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Bedford Town vs Ilkeston Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Bromsgrove Sporting vs Basford United Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Coalville Town vs Hednesford Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Needham Market vs Mickleover Sports Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Rushall Olympic vs Royston Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

St Ives Town vs Redditch United Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Stourbridge vs Hitchin Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00

Stratford Town vs Nuneaton Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

14:00
14:00

Krupa na Vrbasu vs Slavija Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Laktaši vs Kozara Gradiška Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Tekstilac Derventa vs Omarska Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Famos Vojkovići vs Sloboda Novi Grad Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Ljubić Prnjavor vs Zvijezda 09 Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Drina Zvornik vs Sloboda Mrkonjić Grad Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Željezničar Banja Luka vs Rudar Prijedor Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Tavannes / Tramelan vs Farvagny / Ogoz Live!

2. Liga Interregional - Group 2 - Switzerland

14:00

Lausanne Sport II vs Châtel-St-Denis Live!

2. Liga Interregional - Group 2 - Switzerland

14:00
14:00
14:00
14:00

Red Star Zürich vs Pratteln Live!

2. Liga Interregional - Group 3 - Switzerland

14:00
14:00

Ljubić Prnjavor vs Zvijezda 09 Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Drina Zvornik vs Sloboda Mrkonjić Grad Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Željezničar Banja Luka vs Rudar Prijedor Live!

1st League - RS - Bosnia

14:00

Tavannes / Tramelan vs Farvagny / Ogoz Live!

2. Liga Interregional - Group 2 - Switzerland

14:00

Lausanne Sport II vs Châtel-St-Denis Live!

2. Liga Interregional - Group 2 - Switzerland

14:00
14:00
14:00
14:00

Red Star Zürich vs Pratteln Live!

2. Liga Interregional - Group 3 - Switzerland

14:00
14:00
14:00
14:00

Frauenfeld vs SV Schaffhausen Live!

2. Liga Interregional - Group 5 - Switzerland

14:00

Abtswind vs Ammerthal Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

14:00

Würzburger FV vs Kornburg Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

14:00

Liverpool Montevideo vs Wanderers Live!

Primera División - Clausura - Uruguay

14:00

Drenovets vs Pavlikeni Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Akademik Svishtov vs Boruna Tsareva livada Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Botev Vratsa II vs Juventus Malchika Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Lokomotiv Dryanovo vs Vihar Slavyanovo Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Etar VT II vs Bdin Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Sokol Markovo vs Zagorets Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Nesebar vs Karnobat Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Chernomorets 1919 Burgas vs Vereya Stara Zagora Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Akademik Svishtov vs Boruna Tsareva livada Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Botev Vratsa II vs Juventus Malchika Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

OFK Levski vs Partizan Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Lokomotiv Dryanovo vs Vihar Slavyanovo Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Lokomotiv G. Oryahovitsa vs Sevlievo Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Etar VT II vs Bdin Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Yambol 1915 vs FK Sliven Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Sokol Markovo vs Zagorets Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Nesebar vs Karnobat Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Chernomorets 1919 Burgas vs Vereya Stara Zagora Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Dimitrovgrad vs Lokomotiv Plovdiv II Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Beroe II vs Borislav 2009 Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Levski Karlovo vs Rodopa Smolyan Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Asenovets vs Spartak Plovdiv Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Slavia Sofia II vs Slivnishki geroy Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Bansko vs Septemvri Sofia II Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Pirin Gotse Delchev vs Balkan Botevgrad Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Gigant Saedinenie vs Atletik Kuklen Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Dimitrovgrad vs Lokomotiv Plovdiv II Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Beroe II vs Borislav 2009 Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Levski Karlovo vs Rodopa Smolyan Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Asenovets vs Spartak Plovdiv Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Slavia Sofia II vs Slivnishki geroy Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Marek vs Botev Ihtiman Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Chavdar Etropole vs Levski Rakovski Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Bansko vs Septemvri Sofia II Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Pirin Gotse Delchev vs Balkan Botevgrad Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

CSKA Sofia II vs Pirin Razlog Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Septemvri Simitli vs Vihren Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Rilski Sportist vs Kostinbrod Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Granit Vladaya vs Nadezhda Dobroslavtsi Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Oborishte vs Kyustendil Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Primorac Biograd vs Hrvatski vitez Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Junak vs RNK Split Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Zmaj Makarska vs Neretvanac Opuzen Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Neretva Metković vs HNK Zadar Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Kamen Ivanbegovina vs GOŠK Kaštel Gomilica Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Uskok Klis vs Vodice Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Åland United vs HPS W Live!

Kansallinen Liiga - Finland

14:00

HJK vs PK-35 Vantaa W Live!

Kansallinen Liiga - Finland

14:00

Buckie Thistle vs Linfield Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Clyde vs Caernarfon Town Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Peterhead vs Elgin City Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Cove Rangers vs Raith Rovers Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Arbroath vs East Fife Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Uskok Klis vs Vodice Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Åland United vs HPS W Live!

Kansallinen Liiga - Finland

14:00

HJK vs PK-35 Vantaa W Live!

Kansallinen Liiga - Finland

14:00

Buckie Thistle vs Linfield Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Clyde vs Caernarfon Town Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Peterhead vs Elgin City Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Cove Rangers vs Raith Rovers Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Dunfermline vs Celtic II Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Arbroath vs East Fife Live!

Challenge Cup - Scotland

14:00

Académica do Lobito vs Interclube Live!

14:00

Kyrgyzstan vs Russia Live!

Friendlies - World

14:00

Dugo Selo vs Sesvete Live!

Second NL - Croatia

14:00

Mladost Ždralovi vs Belišće Live!

Second NL - Croatia

14:00

Jadran Poreč vs Marsonia Live!

Second NL - Croatia

14:00

Grobničan Čavle vs Jadran LP Live!

Second NL - Croatia

14:00

Zagorec vs Medjimurje Cakovec Live!

Second NL - Croatia

14:00

Hrvace vs Bjelovar Live!

Second NL - Croatia

14:00

Trnje vs Opatija Live!

Second NL - Croatia

14:00

Bsk Bijelo Brdo vs Solin Live!

First NL - Croatia

14:00

HNK Cibalia vs Jarun Live!

First NL - Croatia

14:00

Dugopolje vs Dubrava Zagreb Live!

First NL - Croatia

14:00

Berane vs Bokelj Live!

Second League - Montenegro

14:00

Igalo vs Mladost DG Live!

Second League - Montenegro

14:00

Nikšić vs Otrant-Olympic Live!

Second League - Montenegro

14:00

Grbalj vs Kom Live!

Second League - Montenegro

14:00

Zeta vs Mladost Lješkopolje Live!

Second League - Montenegro

14:00

Valencia W vs Sevilla W Live!

Primera División Femenina - Spain

14:00

ASV 13 vs Simmeringer SC Live!

Landesliga - Wien - Austria

14:15

Mirandes vs Zaragoza Live!

Segunda División - Spain

14:15

Brabrand II vs B 1909 Live!

Denmark Series - Group 3 - Denmark

14:15

Ponikve vs Maksimir Zagreb Live!

Third NL - Sredite - Croatia

14:15

Mladost Petrinja vs Karlovac 1919 Live!

Third NL - Sredite - Croatia

14:15

HAŠK vs Segesta Sisak Live!

Third NL - Sredite - Croatia

14:15

NK Lukavec vs Lucko Live!

Third NL - Sredite - Croatia

14:15

Kurilovec vs Vrbovec Live!

Third NL - Sredite - Croatia

14:30

Sagrada Esperança vs Wiliete Live!

14:30

Fach-Donaufeld vs Draßburg Live!

Regionalliga - Ost - Austria

14:30

Leobendorf vs Traiskirchen Live!

Regionalliga - Ost - Austria

14:30

Wiener Viktoria vs SC Wiener Neustadt Live!

Regionalliga - Ost - Austria

14:30

Mauerwerk vs Krems Live!

Regionalliga - Ost - Austria

14:30

Jiskra Domažlice vs Motorlet Praha Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

14:30

Ústí nad Labem vs Sokol Brozany Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

14:30

La Chaux-de-Fonds vs Sion II Live!

1. Liga Classic - Group 1 - Switzerland

14:30
14:30

Rokycany vs Mariánské Lázně Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

14:30

Horní Bříza vs Doubravka Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

14:30

Vilémov vs Sokol Libiš Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

14:30

Letohrad vs Vysoké Mýto Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Dobrovice vs Trutnov Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Ústí nad Orlicí vs Velké Hamry Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Pomorac vs Cres Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Dardania St. Gallen vs Balzers Live!

2. Liga Interregional - Group 5 - Switzerland

14:30

Rokycany vs Mariánské Lázně Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

14:30

Klatovy vs Petřín Plzeň Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

14:30

Horní Bříza vs Doubravka Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

14:30

Vilémov vs Sokol Libiš Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

14:30

Letohrad vs Vysoké Mýto Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Dobrovice vs Trutnov Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Ústí nad Orlicí vs Velké Hamry Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Pomorac vs Cres Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Novigrad vs Buje Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Krk vs Nehaj Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Vinodol vs Rudar Labin Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Medulin vs Pazinka Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Naprijed Hreljin vs Crikvenica Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Uljanik vs Kraljevica Live!

Third NL - Istok - Croatia

14:30

Križevci vs Koprivnica Live!

Third NL - Sjever - Croatia

14:30

Dinamo Domašinec vs Rudar Mursko Središće Live!

Third NL - Sjever - Croatia

14:30

Podravac Virje vs Varteks Varaždin Live!

Third NL - Sjever - Croatia

14:30

Polet vs Papuk Live!

Third NL - Sjever - Croatia

14:30

Podravina Ludbreg vs Virovitica Live!

Third NL - Sjever - Croatia

14:30

Dakovo-Croatia vs Slavonija Požega Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Darda vs NAŠK Našice Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Čepin vs Oriolik Oriovac Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Vuteks-Sloga vs Borac Kneževi Vinogradi Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Sloga Nova Gradiška vs Graničar Županja Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Slavija Pleternica vs Bedem Ivankovo Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

PRO Vercelli vs Novara Live!

Serie C - Girone A - Italy

14:30

Podravina Ludbreg vs Virovitica Live!

Third NL - Sjever - Croatia

14:30

Dakovo-Croatia vs Slavonija Požega Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Darda vs NAŠK Našice Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Čepin vs Oriolik Oriovac Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Vuteks-Sloga vs Borac Kneževi Vinogradi Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Sloga Nova Gradiška vs Graničar Županja Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Slavija Pleternica vs Bedem Ivankovo Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

PRO Vercelli vs Novara Live!

Serie C - Girone A - Italy

14:30

Innstranden vs Tiller Live!

3. Division - Girone 5 - Norway

14:30

Maria Saal vs Bleiburg Live!

Landesliga - Karnten - Austria

14:30

Real Valladolid II vs Coruxo Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

14:30

Patacona vs CF Gandía Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

14:30

Cultural Leonesa II vs Numancia II Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

14:30

Leigh Wood vs Mauricio Lara Live!

Super Featherweight

14:30

Maxi Hughes vs Kid Galahad Live!

Lightweight Championship

14:30

Hannah Rankin vs Terri Harper Live!

Super Welterweight

14:45

Nordsjælland vs Køge Live!

Kvindeliga - Denmark

14:45

Nordsjælland vs Køge Live!

Kvindeliga - Denmark

14:45

Mercadal vs Collerense Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

15:00

Great Olympics vs King Faisal Live!

Premier League - Ghana

15:00

OFK Vršac vs Grafičar Live!

Prva Liga - Serbia

15:00

Natters vs St. Johann in Tirol Live!

Landesliga - Tirol - Austria

15:00
15:00

Fussach vs Austria Lustenau II Live!

Landesliga - Vorarlbergliga - Austria

15:00

Hörbranz vs Lochau Live!

Landesliga - Vorarlbergliga - Austria

15:00

Hittisau vs Alberschwende Live!

Landesliga - Vorarlbergliga - Austria

15:00
15:00

Odra Wodzislaw vs Ślęza Wrocław Live!

III Liga - Group 3 - Poland

15:00

Stadl-Paura vs Friedburg / Pöndorf Live!

Landesliga - Oberosterreich - Austria

15:00

Longford Town vs Treaty United