• 25 Sun
  • 26 Today
  • 27 Tue
  • 28 Wed
  • 29 Thu
  • 30 Fri
  • 1 Sat
  • 2 Sun
  • 3 Mon
  • 4 Tue

Football

Football is a game which needs no presentation. Played everywhere on the world, it is ordinarily the principal sport which kids are presented to. These kids at that point grow up to either become football players who proceed with the game's inheritance or football fans who watch football on television or in arenas. Matches and titles are coordinated over time in various areas, and these come full circle in the World Cup held at regular intervals. Truth be told, during the 2018 last, over a large portion of the world watched the live game on television.

25 Sep

Yesterday, Sunday

04:00

Fagiano Okayama vs Vegalta Sendai Live!

J2 League - Japan

04:00

Iwaki vs FC Gifu Live!

J3 League - Japan

04:00

Matsue City vs Honda Lock Live!

Japan Football League - Japan

04:00

Reinmeer Aomori vs Maruyasu Okazaki Live!

Japan Football League - Japan

04:00

Veertien Mie vs Honda Live!

Japan Football League - Japan

04:00

Biwako Shiga vs Criacao Shinjuku Live!

Japan Football League - Japan

04:30

Daejeon Citizen vs Gyeongnam FC Live!

K League 2 - South-Korea

05:00

Grulla Morioka vs Kanazawa Live!

J2 League - Japan

05:00

Blaublitz Akita vs Machida Zelvia Live!

J2 League - Japan

05:00

JEF United Chiba vs Roasso Kumamoto Live!

J2 League - Japan

05:00

Albirex Niigata vs Omiya Ardija Live!

J2 League - Japan

05:00

Sagamihara vs Vanraure Hachinohe Live!

J3 League - Japan

05:00

Kamatamare Sanuki vs Kataller Toyama Live!

J3 League - Japan

05:00

Tegevajaro Miyazaki vs Imabari Live!

J3 League - Japan

05:00

Suzuka Unlimited vs Tokyo Musashino City Live!

Japan Football League - Japan

05:00

JEF United Chiba vs Roasso Kumamoto Live!

J2 League - Japan

05:00

Albirex Niigata vs Omiya Ardija Live!

J2 League - Japan

05:00

Sagamihara vs Vanraure Hachinohe Live!

J3 League - Japan

05:00

Kamatamare Sanuki vs Kataller Toyama Live!

J3 League - Japan

05:00

Tegevajaro Miyazaki vs Imabari Live!

J3 League - Japan

05:00

Suzuka Unlimited vs Tokyo Musashino City Live!

Japan Football League - Japan

06:00

Fukushima United vs Kitakyushu Live!

J3 League - Japan

06:00

Matsumoto Yamaga vs YSCC Live!

J3 League - Japan

06:00

Hwaseong vs Cheongju Live!

K3 League - South-Korea

06:00

Dangjin Citizen vs Siheung Citizen Live!

K3 League - South-Korea

06:00

Fukushima United vs Kitakyushu Live!

J3 League - Japan

06:00

Matsumoto Yamaga vs YSCC Live!

J3 League - Japan

06:00

Hwaseong vs Cheongju Live!

K3 League - South-Korea

06:00

Dangjin Citizen vs Siheung Citizen Live!

K3 League - South-Korea

07:00

Ska-khabarovsk vs Urozhay Live!

First League - Russia

07:00

Seoul E-Land FC vs FC Anyang Live!

K League 2 - South-Korea

07:00

Ladies Târgu Mureş W vs Csikszereda MC Live!

Liga 1 Feminin - Romania

07:30

Hebei Kungfu vs Sichuan Jiuniu Live!

League One - China

07:30

Nanjing City vs Zibo Cuju Live!

League One - China

07:30

Shenyang Urban vs Shaanxi Changan Athletic Live!

League One - China

08:00

Spartak Myjava W vs Petržalka W Live!

I Liga - Women - Slovakia

08:00

Alcobendas Sport vs Las Rozas Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

08:00

Real Murcia II vs Racing Murcia Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

08:00

Tokushima Vortis vs Mito Hollyhock Live!

J2 League - Japan

08:00

Gyeongju HNP vs Paju Citizen Live!

K3 League - South-Korea

08:00

La Tour / Le Pâquier vs Romontois Live!

2. Liga Interregional - Group 2 - Switzerland

08:00

Příbram II vs Komárov Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

08:00

Urawa vs Cerezo Osaka Live!

J-League Cup - Japan

08:00

Sanfrecce Hiroshima vs Avispa Fukuoka Live!

J-League Cup - Japan

08:00

Banat Girls W vs Vasas Femina W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

08:00

Arad W vs Universitatea Alexandria W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

08:00

FF Baia Mare W vs Fairplay Bucureşti W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

08:00

Universitatea Galaţi W vs Olimpia Cluj Live!

Liga 1 Feminin - Romania

08:15

Dukla Praha II vs Bohemians 1905 II Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

08:15

Admira Praha vs Přeštice Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

08:15

Viktoria Žižkov vs Slovan Velvary Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

08:15

Slovácko II vs Hanácká Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

08:15

Uničov vs Uherský Brod Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

08:15

Velké Meziříčí vs Slovan Rosice Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

08:30

Frauental vs Liezen Live!

Landesliga - Steiermark - Austria

08:30

Viktoria Plzeň W vs Sparta Praha W Live!

1. Liga Women - Czech-Republic

08:30

Viktoria Plzeň II vs Písek Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

08:30

Zlín II vs Znojmo Live!

3. liga - MSFL - Czech-Republic

08:30

Vorwärts Brigittenau vs Post Live!

Landesliga - Wien - Austria

09:00

Oberperfuss vs Wacker Innsbruck (Am) Live!

Landesliga - Tirol - Austria

09:00
09:00

La Unión Atlético vs Alcantarilla Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

09:00

Slávia TU Košice vs Spišská Nová Ves Live!

3. liga - East - Slovakia

09:00

Tochigi SC vs FC Ryukyu Live!

J2 League - Japan

09:00

Parceiro Nagano vs Azul Claro Numazu Live!

J3 League - Japan

09:00

Hutnik Kraków vs Motor Lublin Live!

II Liga - East - Poland

09:00

Wacker Innsbruck W vs Neulengbach W Live!

Frauenliga - Austria

09:00

Altenmarkt W vs Altach / Vorderland W Live!

Frauenliga - Austria

09:00

Diósgyőr II vs Tiszaújváros Live!

NB III - Keleti - Hungary

09:00

Debrecen II vs FC Hatvan Live!

NB III - Keleti - Hungary

09:00

Vasas II vs Kisvárda II Live!

NB III - Keleti - Hungary

09:00

Parceiro Nagano vs Azul Claro Numazu Live!

J3 League - Japan

09:00

Shan United vs I.S.P.E Live!

National League - Myanmar

09:00

Hutnik Kraków vs Motor Lublin Live!

II Liga - East - Poland

09:00

Wacker Innsbruck W vs Neulengbach W Live!

Frauenliga - Austria

09:00

Altenmarkt W vs Altach / Vorderland W Live!

Frauenliga - Austria

09:00

Diósgyőr II vs Tiszaújváros Live!

NB III - Keleti - Hungary

09:00

Debrecen II vs FC Hatvan Live!

NB III - Keleti - Hungary

09:00

Vasas II vs Kisvárda II Live!

NB III - Keleti - Hungary

09:00

Zalaegerszegi TE II vs Videoton II Live!

NB III - Nyugati - Hungary

09:00

Puskás II vs Érdi VSE Live!

NB III - Nyugati - Hungary

09:00

Gyori ETO II vs Nagykanizsai ULE Live!

NB III - Nyugati - Hungary

09:00

Kecskeméti TE II vs Majosi Live!

NB III - Közép - Hungary

09:00

Geestemünde vs Aumund-Vegesack Live!

Oberliga - Bremen - Germany

09:00

Car Konstantin vs Radnički Svilajnac Live!

Srpska Liga - East - Serbia

09:00

SFS Borac vs Dubočica Live!

Srpska Liga - East - Serbia

09:00

Unión Adarve vs CF Talavera Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

09:00

Dinamo OO vs Samobor Live!

Third NL - Sredite - Croatia

09:00

Gaj vs Tekstilac Ravnice Live!

Third NL - Sredite - Croatia

09:30

Real Zaragoza II vs Ebro Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

09:30

Collado Villalba vs Trival Valderas Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

09:30
09:30

Torrejón vs Galapagar Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

09:30

Canillas vs Real Aranjuez Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

09:45
10:00

Minai vs Lviv Live!

Premier League - Ukraine

10:00

Postavy vs Gazovik Live!

2. Division - Belarus

10:00

Biolog vs Chernomorets Live!

Second League - Group 1 - Russia

10:00

Atletico Madrid W vs Deportivo Alavés Live!

Primera División Femenina - Spain

10:00

UD Logroñés II vs Sestao River Live!

Segunda División RFEF - Group 2 - Spain

10:00

Terrassa vs Formentera Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

10:00

Lleida Esportiu vs Peña Deportiva Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

10:00

Ibiza Islas Pitiusas vs Prat Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

10:00

Mallorca II vs Badalona Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

10:00

Ucam Murcia vs Juventud Torremolinos Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

10:00

Real Betis II vs Sevilla Atletico Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

10:00

Cádiz II vs Mar Menor Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

10:00

Cacereño vs Atlético Paso Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

10:00
10:00

Deportivo La Coruña II vs Arosa Live!

Tercera División RFEF - Group 1 - Spain

10:00

Villalbés vs Rápido Bouzas Live!

Tercera División RFEF - Group 1 - Spain

10:00
10:00
10:00

Avilés Stadium vs Sporting Gijón II Live!

Tercera División RFEF - Group 2 - Spain

10:00

Llanes vs Real Titánico Live!

Tercera División RFEF - Group 2 - Spain

10:00
10:00

Ursaria vs RSD Alcalá Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

10:00

Móstoles vs Rayo Vallecano II Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

10:00

La Virgen del Camino vs Becerril Campos Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

10:00

Huétor Vega vs Almería II Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

10:00

El Palo vs Real Jaén Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

10:00

Málaga City vs Motril Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

10:00
10:00
10:00

Varea vs Haro Deportivo Live!

Tercera División RFEF - Group 16 - Spain

10:00
10:00

Carmen București W vs SSU Poli Timişoara W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

10:00

Gimhae City vs Yangju Citizen Live!

K3 League - South-Korea

10:00

UE Santa Coloma II vs Ranger’s Live!

2a Divisió - Andorra

10:00

Atlético Baleares vs UD Logroñés Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

10:00

Real Unión vs Alcoyano Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

10:00

SD Logroñés vs Intercity Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

10:00

Sabadell vs Calahorra Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

10:00

Linares Deportivo vs Alcorcon Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

10:00

Rayo Majadahonda vs AD Ceuta FC Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

10:00

Real Madrid II vs Badajoz Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

10:00

Zagłębie Lubin U18 vs Korona Kielce U18 Live!

Central Youth League - Poland

10:00

Śląsk Wrocław U18 vs Wisła Kraków U18 Live!

Central Youth League - Poland

10:00

Socuéllamos vs Navalcarnero Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

10:00
10:00

Rapitenca vs Badalona II Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

10:00

Pobla Mafumet vs L’Hospitalet Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

10:00

Castelldefels vs Girona II Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

10:00

Pozuelo Alarcón vs Madrid 2021 FP Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

10:00
10:00
10:00

Pobla Mafumet vs L’Hospitalet Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

10:00

Castelldefels vs Girona II Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

10:00

Pozuelo Alarcón vs Madrid 2021 FP Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

10:00
10:00
10:15

Fortuna Sittard W vs Feyenoord W Live!

Eredivisie Women - Netherlands

10:15

Fortuna Sittard W vs Feyenoord W Live!

Eredivisie Women - Netherlands

10:30
10:30

Plasencia vs Calamonte Live!

Tercera División RFEF - Group 14 - Spain

10:30

Brattvåg vs Ull/Kisa Live!

2. Division - Group 2 - Norway

10:30

Sunderland W vs Charlton Athletic W Live!

Women's Championship - England

10:30

Brattvåg vs Ull/Kisa Live!

2. Division - Group 2 - Norway

10:30

Sunderland W vs Charlton Athletic W Live!

Women's Championship - England

10:30

Pomigliano vs Como W Live!

Serie A Women - Italy

10:30
10:30

Cerdanyola del Vallès vs San Cristóbal Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

10:30
10:30

Pomigliano vs Como W Live!

Serie A Women - Italy

10:30
10:30

Cerdanyola del Vallès vs San Cristóbal Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

10:30
10:45

Paris Saint Germain W vs FC Fleury 91 W Live!

Feminine Division 1 - France

10:45

Paris Saint Germain W vs FC Fleury 91 W Live!

Feminine Division 1 - France

11:00

Veles vs KAMAZ Live!

First League - Russia

11:00
11:00

Bromölla W vs Älvsjö AIK W Live!

Elitettan - Sweden

11:00

Kalmar W vs Piteå Live!

Damallsvenskan - Sweden

11:00
11:00

Piteå vs Örebro Syrianska Live!

Ettan - Norra - Sweden

11:00

Sollentuna vs Vasalund Live!

Ettan - Norra - Sweden

11:00

Bromölla W vs Älvsjö AIK W Live!

Elitettan - Sweden

11:00

Kalmar W vs Piteå Live!

Damallsvenskan - Sweden

11:00
11:00

Piteå vs Örebro Syrianska Live!

Ettan - Norra - Sweden

11:00

Sollentuna vs Vasalund Live!

Ettan - Norra - Sweden

11:00

Team Thoren vs Motala Live!

Ettan - Norra - Sweden

11:00

OTP vs FC Komeetat Live!

Kakkonen - Lohko C - Finland

11:00

Kraft vs KajHa Live!

Kakkonen - Lohko C - Finland

11:00
11:00

Thy ThistedQ vs Sundby W Live!

Kvindeliga - Denmark

11:00

Holstebro vs SfB-Oure Live!

3. Division - Denmark

11:00

AB Copenhagen vs B 93 Live!

2nd Division - Group 1 - Denmark

11:00

Turbine Potsdam W vs MSV Duisburg W Live!

Frauen Bundesliga - Germany

11:00

Bayern Munich W vs Werder Bremen W Live!

Frauen Bundesliga - Germany

11:00

Zürich W vs Basel W Live!

Nationalliga A Women - Switzerland

11:00

Team Thoren vs Motala Live!

Ettan - Norra - Sweden

11:00

OTP vs FC Komeetat Live!

Kakkonen - Lohko C - Finland

11:00

Kraft vs KajHa Live!

Kakkonen - Lohko C - Finland

11:00
11:00

Thy ThistedQ vs Sundby W Live!

Kvindeliga - Denmark

11:00

Holstebro vs SfB-Oure Live!

3. Division - Denmark

11:00

AB Copenhagen vs B 93 Live!

2nd Division - Group 1 - Denmark

11:00

Turbine Potsdam W vs MSV Duisburg W Live!

Frauen Bundesliga - Germany

11:00

Bayern Munich W vs Werder Bremen W Live!

Frauen Bundesliga - Germany

11:00

Zürich W vs Basel W Live!

Nationalliga A Women - Switzerland

11:00

Lewes W vs Sheffield United W Live!

Women's Championship - England

11:00

London City Lionesses vs Durham W Live!

Women's Championship - England

11:00

Amkar vs Novosibirsk Live!

Second League - Group 4 - Russia

11:00

Nosta vs Zenit Izhevsk Live!

Second League - Group 4 - Russia

11:00

Schwachhausen vs TuSpo Surheide Live!

Oberliga - Bremen - Germany

11:00
11:00
11:30

Plymouth vs Ipswich Live!

League One - England

11:30

Wuhan Three Towns vs Chengdu Better City Live!

Super League - China

11:30

Guangzhou R&F vs Hebei Zhongji Live!

Super League - China

11:30

Bayburt İÖİ vs Arnavutköy Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

12:00

Krasnodar 2 vs FK Neftekhimik Live!

First League - Russia

12:00

Austria Klagenfurt II vs SC Landskron Live!

Landesliga - Karnten - Austria

12:00

Spartak Nalchik vs SKA Rostov Live!

Second League - Group 1 - Russia

12:00

Kuban Kholding vs Legion Dynamo Live!

Second League - Group 1 - Russia

12:00

Alaniya Vladikavkaz II vs Druzhba Live!

Second League - Group 1 - Russia

12:00

Sundsvall W vs Lidköping W Live!

Elitettan - Sweden

12:00

Yxhult vs Vänersborgs FK Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

12:00

Gauthiod vs Nordvärmland Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

12:00
12:00

Trosa-Vagnhärad SK vs United Nordic Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

12:00

Skeid II vs Grorud II Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

12:00

Kjelsås II vs Os Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

12:00

Karlskrona vs Högsby Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

12:00

Österlen vs Rosengård Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

12:00

Burgos vs Levante Live!

Segunda División - Spain

12:00

Sundsvall W vs Lidköping W Live!

Elitettan - Sweden

12:00

Yxhult vs Vänersborgs FK Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

12:00

Gauthiod vs Nordvärmland Live!

Division 2 - Norra Götaland - Sweden

12:00
12:00

Trosa-Vagnhärad SK vs United Nordic Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

12:00

Skeid II vs Grorud II Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

12:00

Kjelsås II vs Os Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

12:00

Karlskrona vs Högsby Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

12:00

Österlen vs Rosengård Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

12:00

Burgos vs Levante Live!

Segunda División - Spain

12:00

Sivas Belediyespor vs Afjet Afyonspor Live!

2. Lig - Turkey

12:00

Pazarspor vs Kastamonuspor 1966 Live!

2. Lig - Turkey

12:00

Adıyaman 1954 vs Diyarbekirspor Live!

2. Lig - Turkey

12:00

Hekimoğlu Trabzon vs Karacabey Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

12:00

Ringkøbing vs Marienlyst Live!

Denmark Series - Group 3 - Denmark

12:00

SG Sonnenhof Grossaspach vs Offenburger FV Live!

Oberliga - Baden-Württemberg - Germany

12:00

Niendorfer TSV vs Sasel Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

12:00

Phönix Lübeck vs Hamburger SV II Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:00

Holstein Kiel II vs Kickers Emden Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:00

Teutonia Ottensen vs Schwarz-Weiß Rehden Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:00

Olympique de Genève vs Stade Payerne Live!

2. Liga Interregional - Group 1 - Switzerland

12:00

Shijiazhuang Y. J. vs Shanghai Shenhua Live!

Super League - China

12:00

Blauw Geel vs OJC Rosmalen Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

Gemert vs ADO ’20 Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

GVV Unitas vs Groene Ster Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

Holstein Kiel II vs Kickers Emden Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:00

Teutonia Ottensen vs Schwarz-Weiß Rehden Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:00

St. Pauli II vs Havelse Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:00

Olympique de Genève vs Stade Payerne Live!

2. Liga Interregional - Group 1 - Switzerland

12:00

Shijiazhuang Y. J. vs Shanghai Shenhua Live!

Super League - China

12:00

Kyzyltash vs TSK Simferopol Live!

Premier League - Crimea

12:00

SKCHF Sevastopol vs Ocean Kerch Live!

Premier League - Crimea

12:00

Blauw Geel vs OJC Rosmalen Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

Gemert vs ADO ’20 Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

GVV Unitas vs Groene Ster Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

Baronie vs Hercules Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

OSS ’20 vs HV & CV Quick Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

Dongen vs JOS Watergraafsmeer Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:00

KIL / Hemne W vs Klepp W Live!

1. Division Women - Norway

12:00

Fortuna Ålesund W vs Grand Bodø W Live!

1. Division Women - Norway

12:00

Amazon Grimstad W vs Medkila W Live!

1. Division Women - Norway

12:30

Sable Farming vs Rumphi United Live!

Super League - Malawi

12:30

Sturm Graz W vs Austria Wien W Live!

Frauenliga - Austria

12:30

Zonguldak Kömürspor vs Erzin Spor Live!

2. Lig - Turkey

12:30

Rugenbergen vs Süderelbe Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

12:30

Mülheim-Kärlich vs Gonsenheim Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

12:30

Be Forward Wanderers vs Rumphi United Live!

Super League - Malawi

12:30
12:30

Admira Praha II vs Chomutov Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

12:30

Sampdoria W vs Inter Milano W Live!

Serie A Women - Italy

12:30

Herk vs Park Houthalen Live!

Provincial - Limburg - Belgium

12:30

Hsc 21 vs UDI ’19 Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:30
12:30

Admira Praha II vs Chomutov Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

12:30

Sampdoria W vs Inter Milano W Live!

Serie A Women - Italy

12:30

Herk vs Park Houthalen Live!

Provincial - Limburg - Belgium

12:30

Hsc 21 vs UDI ’19 Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

12:45

AGF vs Brøndby Live!

Kvindeliga - Denmark

12:45

Cliftonville FC vs Queen’s Park Live!

Challenge Cup - Scotland

12:45

AGF vs Brøndby Live!

Kvindeliga - Denmark

12:45

Cliftonville FC vs Queen’s Park Live!

Challenge Cup - Scotland

13:00

Växjö vs Morön W Live!

Elitettan - Sweden

13:00

Svetkavitsa Targovishte vs Botev Novi Pazar Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Shinnik Yaroslavl vs Rubin Live!

First League - Russia

13:00

Akron vs FC UFA Live!

First League - Russia

13:00

Köttmannsdorf vs ASK Klagenfurt Live!

Landesliga - Karnten - Austria

13:00

Forte Taganrog vs Chayka Live!

Second League - Group 1 - Russia

13:00

Mashuk-KMV vs Essentuki Live!

Second League - Group 1 - Russia

13:00

Orenburg II vs Khimik Vurnary Live!

Second League - Group 4 - Russia

13:00

Kyzyltash vs TSK Simferopol Live!

Premier League - Crimea

13:00

SKCHF Sevastopol vs Ocean Kerch Live!

Premier League - Crimea

13:00

Norrköping W vs Team TG FF W Live!

Elitettan - Sweden

13:00

AIK vs Eskilstuna United Live!

Damallsvenskan - Sweden

13:00

Norrköping W vs Team TG FF W Live!

Elitettan - Sweden

13:00

AIK vs Eskilstuna United Live!

Damallsvenskan - Sweden

13:00

Umeå vs KIF Örebro Live!

Damallsvenskan - Sweden

13:00

gefle IF vs IF Karlstad Live!

Ettan - Norra - Sweden

13:00

Stockholm Internazionale vs Umeå FC Live!

Ettan - Norra - Sweden

13:00

Stocksund vs IFK Österåker Live!

Division 2 - Norra Svealand - Sweden

13:00

Järfälla vs Kvarnsveden Live!

Division 2 - Norra Svealand - Sweden

13:00

Lyn vs Stabæk II Live!

3. Division - Girone 1 - Norway

13:00

Hødd II vs Elverum Live!

3. Division - Girone 2 - Norway

13:00

Harstad vs Lørenskog Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

13:00

Bossekop vs Mjøndalen II Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

13:00

Andorra vs Latvia Live!

UEFA Nations League - World

13:00

Moldova vs Liechtenstein Live!

UEFA Nations League - World

13:00

Kristianstad vs Asarum Live!

Division 2 - Östra Götaland - Sweden

13:00

Radunia Stężyca vs Olimpia Elbląg Live!

II Liga - East - Poland

13:00

Pas de la Casa vs Esperança d’Andorra Live!

2a Divisió - Andorra

13:00

Birmingham City W vs Coventry United W Live!

Women's Championship - England

13:00

Blackburn Rovers W vs Crystal Palace W Live!

Women's Championship - England

13:00

Sarıyer vs Serik Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

13:00

Kırklarelispor vs Van BB Live!

2. Lig - Turkey

13:00

Brighton W vs Reading W Live!

FA WSL - England

13:00

Bergisch Gladbach vs Hürth Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:00

Viktoria Arnoldsweiler vs Pesch Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:00

Siegburger SV vs Freialdenhoven Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:00

BCV Glesch / Paffendorf vs Wegberg-Beeck Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:00

Schonnebeck vs Kleve Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:00

Sonsbeck vs Monheim Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:00

SF Baumberg vs SW Essen Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:00

TVD Velbert vs Hilden Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:00

Vreden vs Eintracht Rheine Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Victoria Clarholz vs Ennepetal Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Preußen Münster II vs Finnentrop / Bamenohl Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Schermbeck vs FC Gutersloh Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

ASC Dortmund vs Gievenbeck Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Sportfreunde Siegen vs Westfalia Rhynern Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

TSV Steinbach II vs Baunatal Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Unter-Flockenbach vs Eintracht Frankfurt II Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Union Tornesch vs Paloma Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

Buchholz vs Hamm United Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

Vreden vs Eintracht Rheine Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Victoria Clarholz vs Ennepetal Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Preußen Münster II vs Finnentrop / Bamenohl Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Schermbeck vs FC Gutersloh Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

ASC Dortmund vs Gievenbeck Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

Sportfreunde Siegen vs Westfalia Rhynern Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:00

TSV Steinbach II vs Baunatal Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Unter-Flockenbach vs Eintracht Frankfurt II Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Union Tornesch vs Paloma Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

Buchholz vs Hamm United Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

Oldenburger SV vs Union Neumünster Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

13:00

Eckernförder SV vs Todesfelde Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

13:00

Heeslinger SC vs Bersenbrück Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

HSC Hannover vs Lupo-Martini Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Luneburger SK Hansa vs Arminia Hannover Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

VfL Oldenburg vs Ahlerstedt / Ottendorf Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Spelle-Venhaus vs Gifhorn Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Rotenburger SV vs Ramlingen / Ehlershausen Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Borussia Hildesheim vs Bremer Sv Live!

Regionalliga - Nord - Germany

13:00

Rukinzo vs Musongati Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Top Junior vs Aigle Noir Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Magara Young Boys vs Vital’O Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Flambeau du Centre vs Le Messager Ngozi Live!

Ligue A - Burundi

13:00
13:00

DJK Bamberg vs Cham Live!

Oberliga - Bayern Nord - Germany

13:00

‘s Gravenwezel-Schilde vs Eendracht Zoersel Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

13:00

Mariekerke vs Vorselaar Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

13:00

Sporting Tisselt vs De Kempen Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

13:00
13:00

Kleit Maldegem vs Berlare Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:00

Sint-Niklaas vs Sottegem Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:00

Heikant Zele vs Excelsior Mariakerke Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:00

Deerlijk Sport vs Varsenare Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Jabbeke vs Blankenberge Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Lauwe vs Oostnieuwkerke Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Racing Waregem vs Moen Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Ternesse vs Berlaar-Heikant Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

13:00
13:00

Denderhoutem vs KSK Beveren Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:00

Kleit Maldegem vs Berlare Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:00

Sint-Niklaas vs Sottegem Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:00

Heikant Zele vs Excelsior Mariakerke Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:00

Deerlijk Sport vs Varsenare Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Jabbeke vs Blankenberge Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Lauwe vs Oostnieuwkerke Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Racing Waregem vs Moen Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:00

Lorraine Arlon vs Vaux-Noville Live!

Provincial - Luxembourg - Belgium

13:00

Saint-Michel vs Sporting Bruxelles Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Saint-Josse vs Stade Everois Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Etterbeek vs Kosova Schaerbeek Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

NSeth Berchem vs Genappe Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

BX Brussels vs Grez-Doiceau Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Tubize II vs Union Lasne-Ohain Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Courcelles vs Belœil Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

PAC Buzet vs Luingnois Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

Le Roeulx vs Flénu Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

Lorraine Arlon vs Vaux-Noville Live!

Provincial - Luxembourg - Belgium

13:00

Saint-Michel vs Sporting Bruxelles Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Saint-Josse vs Stade Everois Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Etterbeek vs Kosova Schaerbeek Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

NSeth Berchem vs Genappe Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

BX Brussels vs Grez-Doiceau Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Tubize II vs Union Lasne-Ohain Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:00

Courcelles vs Belœil Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

PAC Buzet vs Luingnois Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

Le Roeulx vs Flénu Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

Antoing vs Montignies Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

Hornu vs Molenbaix Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

Péruwelz vs Solre-sur-Sambre Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

RAEC Mons II vs Soignies Sports Live!

Provincial - Hainaut - Belgium

13:00

Nismes vs Evelette-Jallet Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

Andennais vs Arquet Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

US Dinantaise vs Grand-Leez Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

Spy vs Meux II Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

Biesme vs St-Hadelin-Haversin Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

FC Eupen vs Ster-Francorchamps Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Ougrée vs FC Du Geer Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Aubel vs Etoile de Faimes Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Hannut vs Sprimont II Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Malmundaria vs JS Fizoise Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

UCE Liège vs Beaufays Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Biesme vs St-Hadelin-Haversin Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

Fernelmont-Hemptinne vs Flavion-Morialmé Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

Condruzien vs Chevetogne Live!

Provincial - Namur - Belgium

13:00

FC Eupen vs Ster-Francorchamps Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Ougrée vs FC Du Geer Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Aubel vs Etoile de Faimes Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Hannut vs Sprimont II Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Malmundaria vs JS Fizoise Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Wanze / Bas-Oha vs Elsautoise Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

UCE Liège vs Beaufays Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Mélen-Micheroux vs Hombourg Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:00

Veltem vs Wambeek-Ternat Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

13:00

Elewijt vs Rhodienne-De Hoek Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

13:00

Hoegaarden-Outgaarden vs Liedekerke Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

13:00

Budučnost Krušik vs Polet Ljubić Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

Tutin vs Borac Cacak Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

Real Podunavci vs Mačva 1929 Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

Semendrija 1924 vs Mladi Radnik Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

Sloga Bajina Bašta vs Budućnost Arilje Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

Takovo vs Mihajlovac Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

Sušica vs FAP Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

RFC Wetteren vs Westhoek Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Sparta Petegem vs Olsa Brakel Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Londerzeel vs Diegem Sport Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00

FC Lebbeke vs Spouwen-Mopertingen Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00
13:00

Pepingen-Halle vs Bocholt Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00

Stade Disonais vs Seraing II Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:00
13:00

Takovo vs Mihajlovac Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

Sušica vs FAP Live!

Srpska Liga - West - Serbia

13:00

RFC Wetteren vs Westhoek Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Sparta Petegem vs Olsa Brakel Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Londerzeel vs Diegem Sport Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00

FC Lebbeke vs Spouwen-Mopertingen Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00
13:00

Pepingen-Halle vs Bocholt Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00

Stade Disonais vs Seraing II Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:00
13:00
13:00

Stockay-Warfusée vs Union Saint-Gilloise II Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:00

Solières Sport vs Warnant Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:00

Verlaine vs Union Namur Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:00

Ganshoren vs Acren-Lessines Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:00

Léopold vs Gosselies Sports Live!

Third Amateur Division - ACFF A - Belgium

13:00

Crossing Schaerbeek vs Rapid Symphorinois Live!

Third Amateur Division - ACFF A - Belgium

13:00
13:00

US Givry vs Wallonne Ciney Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:00

Habay-la-Neuve vs Marloie Sport Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:00

Richelle United vs Raeren-Eynatten Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:00
13:00
13:00

Elene-Grotenberge vs Eendracht Wervik Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Eppegem vs Voorde Appelterre Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Jong Lede vs Tempo Overijse Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Wielsbeke vs Eendracht Aalter Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00
13:00

Eendracht Termien vs Olympia Wijgmaal Live!

Third Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00

Habay-la-Neuve vs Marloie Sport Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:00

Richelle United vs Raeren-Eynatten Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:00
13:00
13:00

Elene-Grotenberge vs Eendracht Wervik Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Eppegem vs Voorde Appelterre Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Jong Lede vs Tempo Overijse Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00

Wielsbeke vs Eendracht Aalter Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:00
13:00

Eendracht Termien vs Olympia Wijgmaal Live!

Third Amateur Division - VFV B - Belgium

13:00

Cherno more II vs Spartak Varna II Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Ludogorets III vs Volov Shumen Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Ustrem Donchevo vs Dorostol Live!

Third League - Northeast - Bulgaria

13:00

Tienen vs Sint-Eloois-Winkel Live!

First Amateur Division - Belgium

13:00

Hønefoss W vs Øvrevoll Hosle W Live!

1. Division Women - Norway

13:00

Besëlidhja Lezhë vs Apolonia Fier Live!

Cup - Albania

13:15

Frechen vs Hennef 05 Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:15

Union Nettetal vs Homberg Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:15

Union Nettetal vs Homberg Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:20

Emirates Club vs Hatta SC Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Al Taawon vs Al Thaid Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Dibba Al Hisn vs Fursan Hispania Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Al Jazira Al Hamra vs Al Arabi Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Emirates Club vs Hatta SC Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Al Taawon vs Al Thaid Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Dibba Al Hisn vs Fursan Hispania Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:20

Al Jazira Al Hamra vs Al Arabi Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:30

Podkonice vs Malženice Live!

3. liga - West - Slovakia

13:30

Fortuna Köln II vs Eintracht Hohkeppel Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:30

VfL Vichttal vs Bonner SC Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:30

Friesdorf vs TuS BW Königsdorf Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:30

FSV Duisburg vs TuRU 1880 Düsseldorf Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

SC St. Tönis vs Meerbusch Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

Fortuna Köln II vs Eintracht Hohkeppel Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:30

VfL Vichttal vs Bonner SC Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:30

Friesdorf vs TuS BW Königsdorf Live!

Oberliga - Mittelrhein - Germany

13:30

FSV Duisburg vs TuRU 1880 Düsseldorf Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

SC St. Tönis vs Meerbusch Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

Stupčanica Olovo vs TOŠK Tešanj Live!

1st League - FBiH - Bosnia

13:30

Stará Říše vs Vysočina Jihlava II Live!

4. liga - Divizie D - Czech-Republic

13:30

Žďár nad Sázavou vs Břeclav Live!

4. liga - Divizie D - Czech-Republic

13:30

Dálnice Speřice vs Tatran Bohunice Live!

4. liga - Divizie D - Czech-Republic

13:30
13:30

Kozlovice vs Bzenec Live!

4. liga - Divizie E - Czech-Republic

13:30

Bílovec vs Břidličná Live!

4. liga - Divizie F - Czech-Republic

13:30

Rimavská Sobota vs Vranov nad Topľou Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Oravské Veselé vs Baník Kalinovo Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Fiľakovo vs Partizán Bardejov Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Svidník vs Snina Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Brzi Brod vs Timok Zaječar Live!

Srpska Liga - East - Serbia

13:30

Fiľakovo vs Partizán Bardejov Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Svidník vs Snina Live!

3. liga - East - Slovakia

13:30

Brzi Brod vs Timok Zaječar Live!

Srpska Liga - East - Serbia

14:00

Corinthians U20 vs Palmeiras U20 Live!

CBF Brasileiro U20 - Brazil

14:00

Ebbs vs Union Innsbruck Live!

Landesliga - Tirol - Austria

14:00

Chełmianka Chełm vs Wisła Sandomierz Live!

III Liga - Group 4 - Poland

14:00

Łagów vs Sokół Sieniawa Live!

III Liga - Group 4 - Poland

14:00

Brinje-Grosuplje vs Fužinar Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

Lokomotiv Mezdra vs Yantra Polski Trambesh Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

OFK Levski vs Partizan Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Lokomotiv G. Oryahovitsa vs Sevlievo Live!

Third League - Northwest - Bulgaria

14:00

Yambol 1915 vs FK Sliven Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Gigant Saedinenie vs Atletik Kuklen Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Marek vs Botev Ihtiman Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Chavdar Etropole vs Levski Rakovski Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Septemvri Simitli vs Vihren Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

14:00

Argentinos Juniors Res. vs Colón Res. Live!

Reserve League - Argentina

14:00

San Lorenzo Res. vs Lanús Res. Live!

Reserve League - Argentina

14:00

Banfield Res. vs Huracán Res. Live!

Reserve League - Argentina

14:00

Boca Juniors Res. vs Godoy Cruz Res. Live!

Reserve League - Argentina

14:00

Volgar Astrakhan vs Alaniya Vladikavkaz Live!

First League - Russia

14:00

Arsenal Tula vs Volga Ulyanovsk Live!

First League - Russia

14:00

Baltika vs Enisey Live!

First League - Russia

14:00

Rotor Volgograd vs Dinamo Stavropol Live!

Second League - Group 1 - Russia

14:00

Tyumen vs Torpedo Miass Live!

Second League - Group 4 - Russia

14:00

Mirandés II vs Unami Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

14:00

Bray Wanderers vs Waterford Live!

First Division - Ireland

14:00

Asker vs Eidsvold Live!

2. Division - Group 2 - Norway

14:00

ljungSKile SK vs falkenbergs FF Live!

Ettan - Södra - Sweden

14:00

Onsala vs Assyriska BK Live!

Division 2 - Västra Götaland - Sweden

14:00

Strømsgodset II vs Mjølner Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

14:00

Thór / KA W vs Stjarnan W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Thróttur Reykjavík W vs KR W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Bray Wanderers vs Waterford Live!

First Division - Ireland

14:00

Asker vs Eidsvold Live!

2. Division - Group 2 - Norway

14:00

ljungSKile SK vs falkenbergs FF Live!

Ettan - Södra - Sweden

14:00

Onsala vs Assyriska BK Live!

Division 2 - Västra Götaland - Sweden

14:00

Strømsgodset II vs Mjølner Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

14:00

Thór / KA W vs Stjarnan W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Thróttur Reykjavík W vs KR W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Selfoss W vs Breidablik W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Keflavík W vs ÍBV W Live!

Úrvalsdeild Women - Iceland

14:00

Rogaška vs Beltinci Live!

2. SNL - Slovenia

14:00

SGS Essen W vs Meppen Live!

Frauen Bundesliga - Germany

14:00

SC Freiburg W vs Eintracht Frankfurt W Live!

Frauen Bundesliga - Germany

14:00

Bristol City W vs Southampton W Live!

Women's Championship - England

14:00

Andau vs Horitschon Live!

Landesliga - Burgenland - Austria

14:00

Dornbirner SV vs FC Egg Live!

Regionalliga - West - Austria

14:00

Leicester City WFC vs Aston Villa W Live!

FA WSL - England

14:00

West Ham W vs Manchester United W Live!

FA WSL - England

14:00

Sényő Carnifex vs Eger Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Tiszafuredi VSE vs Pénzügyőr Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Füzesgyarmati vs Békéscsaba II Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Jászberényi Vasas vs DEAC Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

BKV Előre vs BVSC Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Karcag SE vs Hajdúszoboszlói SE Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Putnok VSE vs Körösladány Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Csornai SE vs Móri SE Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Budaörs vs Bicskei Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Balatonfüredi vs Tatabánya Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Zsámbéki SK vs Veszprém Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Füzesgyarmati vs Békéscsaba II Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Jászberényi Vasas vs DEAC Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

BKV Előre vs BVSC Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Karcag SE vs Hajdúszoboszlói SE Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Putnok VSE vs Körösladány Live!

NB III - Keleti - Hungary

14:00

Csornai SE vs Móri SE Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Budaörs vs Bicskei Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Balatonfüredi vs Tatabánya Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Zsámbéki SK vs Veszprém Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Kelen vs Teskánd Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

III. Kerületi TUE vs Gyirmót II Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Dabas vs Dunaújváros-Pálhalma Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Hódmezővásárhely vs Honvéd II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Bánk vs Monori Se Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Szolnoki MAV FC vs Újpest II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

ESMTK vs MTK Budapest II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Szekszárd vs Ferencváros II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Balassagyarmat VSE vs Cegledi VSE Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Iváncsa vs PTE-PEAC Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Makó vs Paksi SE II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

III. Kerületi TUE vs Gyirmót II Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00

Dabas vs Dunaújváros-Pálhalma Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Hódmezővásárhely vs Honvéd II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Bánk vs Monori Se Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Szolnoki MAV FC vs Újpest II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

ESMTK vs MTK Budapest II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Szekszárd vs Ferencváros II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Balassagyarmat VSE vs Cegledi VSE Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Iváncsa vs PTE-PEAC Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

Makó vs Paksi SE II Live!

NB III - Közép - Hungary

14:00

TuS Erndtebruck vs Sportfreunde Lotte Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

14:00

Servette II vs Monthey Live!

1. Liga Classic - Group 1 - Switzerland

14:00

Rapperswil-Jona II vs Bazenheid Live!

2. Liga Interregional - Group 5 - Switzerland

14:00

Cornellà vs Castellón Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

14:00

Rentistas vs Plaza Colonia Live!

Primera División - Clausura - Uruguay

14:00

Ethe Belmont vs Chaumont Live!

Provincial - Luxembourg - Belgium

14:00

Sayana Haskovo vs Rozova dolina Live!

Third League - Southeast - Bulgaria

14:00

Meix-Devant-Virton vs RES Durbuy Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

14:00

Eendracht Aalst vs KVC Westerlo Live!

Cup - Belgium

14:00

Knokke vs Beerschot Wilrijk Live!

Cup - Belgium

14:00

URSL Visé vs Waasland-beveren Live!

Cup - Belgium

14:00

Sloga Mravince vs Zagora Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Maria da Fonte vs Bragança Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group A - Portugal

14:00

AR São Martinho vs Pedras Salgadas Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group A - Portugal

14:00

Vianense vs Vilar de Perdizes Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group A - Portugal

14:00
14:00

Knokke vs Beerschot Wilrijk Live!

Cup - Belgium

14:00

URSL Visé vs Waasland-beveren Live!

Cup - Belgium

14:00

RAAL La Louvière vs Lommel United Live!

Cup - Belgium

14:00

Sloga Mravince vs Zagora Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Urania Baška Voda vs GOŠK Dubrovnik Live!

Third NL - Jug - Croatia

14:00

Maria da Fonte vs Bragança Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group A - Portugal

14:00

AR São Martinho vs Pedras Salgadas Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group A - Portugal

14:00

Vianense vs Vilar de Perdizes Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group A - Portugal

14:00
14:00
14:00

Marítimo II vs Alpendorada Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

14:00

Lusitânia Lourosa vs Salgueiros Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

14:00

Guarda Desportiva vs Rebordosa Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

14:00
14:00
14:00

Marítimo II vs Alpendorada Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

14:00

Beira-Mar vs Valadares Gaia Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

14:00

Lusitânia Lourosa vs Salgueiros Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

14:00

Guarda Desportiva vs Rebordosa Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

14:00
14:00

Pêro Pinheiro vs Marinhense Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group C - Portugal

14:00
14:00

União Santarém vs Arronches e Benfica Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group C - Portugal

14:00

Sintrense vs Benfica Castelo Branco Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group C - Portugal

14:00
14:00

Vasco da Gama Vidigueira vs Lagos Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

Olhanense vs Lusitano Évora 1911 Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

Oriental Dragon vs Juventude Évora Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

Fabril Barreiro vs FC Serpa Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

Pêro Pinheiro vs Marinhense Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group C - Portugal

14:00
14:00

União Santarém vs Arronches e Benfica Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group C - Portugal

14:00

Sintrense vs Benfica Castelo Branco Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group C - Portugal

14:00
14:00

Vasco da Gama Vidigueira vs Lagos Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

Olhanense vs Lusitano Évora 1911 Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

Oriental Dragon vs Juventude Évora Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

Fabril Barreiro vs FC Serpa Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

14:00

PK-35 vs PIF Live!

Ykkönen - Finland

14:00

EIF vs JäPS Live!

Ykkönen - Finland

14:00

Croatia Zmijavci vs Orijent 1919 Live!

First NL - Croatia

14:00

PK-35 vs PIF Live!

Ykkönen - Finland

14:00

EIF vs JäPS Live!

Ykkönen - Finland

14:00

Kaposvar vs Komárom Live!

NB III - Nyugati - Hungary

14:00
14:15

Lugo vs Oviedo Live!

Segunda División - Spain

14:15

Sava Strmec vs Vrapče Zagreb Live!

Third NL - Sredite - Croatia

14:15

Lugo vs Oviedo Live!

Segunda División - Spain

14:15

Sava Strmec vs Vrapče Zagreb Live!

Third NL - Sredite - Croatia

14:30

Münster vs Mils Live!

Landesliga - Tirol - Austria

14:30

Sokol Hostouň vs Králův Dvůr Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

14:30

Sokol Zápy vs Teplice II Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

14:30

Sokol Lom vs Spartak Soběslav Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

14:30

Croatia Zmijavci vs Orijent 1919 Live!

First NL - Croatia

14:30

Povltava FA vs České Budějovice II Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

14:30

Sokol Hostouň vs Králův Dvůr Live!

3. liga - CFL A - Czech-Republic

14:30

Sokol Zápy vs Teplice II Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

14:30

Sokol Lom vs Spartak Soběslav Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

14:30

Louny vs Hvězda Cheb Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

14:30

Benátky nad Jizerou vs Turnov Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Cidlina Novy Bydzov vs Chrudim II Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Čáslav vs Brandýs nad Labem Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Dvůr Králové vs Slovan Liberec II Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30
14:30

Omladinac Gornja Vrba vs Svačić Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Louny vs Hvězda Cheb Live!

4. liga - Divizie B - Czech-Republic

14:30

Benátky nad Jizerou vs Turnov Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Cidlina Novy Bydzov vs Chrudim II Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Čáslav vs Brandýs nad Labem Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30

Dvůr Králové vs Slovan Liberec II Live!

4. liga - Divizie C - Czech-Republic

14:30
14:30

Kutjevo vs Valpovka Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Omladinac Gornja Vrba vs Svačić Live!

Third NL - Zapad - Croatia

14:30

Atlético Monzón vs Illueca Live!

Tercera División RFEF - Group 17 - Spain

15:00

Real Tamale vs Legon Cities Live!

Premier League - Ghana

15:00

Kotoku Royals vs Nsoatreman Live!

Premier League - Ghana

15:00

Aduana Stars vs Samartex Live!

Premier League - Ghana

15:00

Karela vs Dreams Live!

Premier League - Ghana

15:00

Bibiani Gold Stars vs Bechem United Live!

Premier League - Ghana

15:00

Asante Kotoko vs Hearts of Oak Live!

Premier League - Ghana

15:00

Deportes Limache vs San Marcos de Arica Live!

Segunda División - Chile

15:00

Deportes Valdivia vs San Antonio Unido Live!

Segunda División - Chile

15:00

Rodelindo Román vs Real San Joaquín Live!

Segunda División - Chile

15:00

Iberia vs Independiente Live!

Segunda División - Chile

15:00

Lautaro de Buin vs Concepción Live!

Segunda División - Chile

15:00

Makhachkala vs Rodina Moskva Live!

First League - Russia

15:00

Villarreal W vs Barcelona W Live!

Primera División Femenina - Spain

15:00

Cristo Atlético vs Bergantiños Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00

Bembibre vs Atlético Tordesillas Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

15:00

Real Ávila vs Ponferradina II Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

15:00

Cantolagua vs Beti Onak Live!

Tercera División RFEF - Group 15 - Spain

15:00

Calahorra II vs Anguiano Live!

Tercera División RFEF - Group 16 - Spain

15:00
15:00

Calamocha vs Barbastro Live!

Tercera División RFEF - Group 17 - Spain

15:00

Beira-Mar vs Valadares Gaia Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group B - Portugal

15:00

Atlético Monzón vs Illueca Live!

Tercera División RFEF - Group 17 - Spain

15:00

Värmbols vs IFK Eskilstuna Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

15:00

Värmbols vs IFK Eskilstuna Live!

Division 2 - Södra Svealand - Sweden

15:00

JS Hercules vs OLS Live!

Kakkonen - Lohko C - Finland

15:00
15:00

Chelsea W vs Manchester City W Live!

FA WSL - England

15:00

Pontevedra vs Linense Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

15:00

Marino de Luanco vs Zamora Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

15:00
15:00

Praiense vs Imortal Albufeira Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

15:00

Peralada vs Sant Andreu Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

15:00

JS Hercules vs OLS Live!

Kakkonen - Lohko C - Finland

15:00
15:00

Chelsea W vs Manchester City W Live!

FA WSL - England

15:00

Kaposvar vs Komárom Live!

NB III - Nyugati - Hungary

15:00

Pontevedra vs Linense Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

15:00

Marino de Luanco vs Zamora Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

15:00
15:00

Praiense vs Imortal Albufeira Live!

Campeonato de Portugal Prio - Group D - Portugal

15:00
15:00

Peralada vs Sant Andreu Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

15:10

La Almunia vs Huesca II Live!

Tercera División RFEF - Group 17 - Spain

15:15

Valdesoto vs L’Entregu Live!

Tercera División RFEF - Group 2 - Spain

15:30

Paiosaco vs Estradense Live!

Tercera División RFEF - Group 1 - Spain

15:30
15:30
15:30
15:30
15:30
15:30

Palencia CF vs Arandina Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

15:30

Deportiva Minera vs UD Caravaca Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

15:30

Montehermoso vs Fuente Cantos Live!

Tercera División RFEF - Group 14 - Spain

15:30
15:30

CDJ Tamarite vs Cariñena Live!

Tercera División RFEF - Group 17 - Spain

15:30
15:30

Lillestrøm II vs Senja Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

15:30

Deportes Iquique vs Universidad de Concepcion Live!

Primera B - Chile

15:30

Lillestrøm II vs Senja Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

15:30

Deportes Iquique vs Universidad de Concepcion Live!

Primera B - Chile

15:45

UT Cotopaxi vs Puerto Quito Live!

Liga Pro Serie B - Ecuador

16:00

UA Zacatecas vs Chihuahua FC Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

16:00

Compostela vs Langreo Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

16:00

Gernika vs Racing Rioja Live!

Segunda División RFEF - Group 2 - Spain

16:00
16:00

El Ejido vs Granada II Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

16:00

Villanovense vs Leganés II Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

16:00

Guadalajara vs Alcorcón II Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

16:00

Tropezón vs Escobedo Live!

Tercera División RFEF - Group 3 - Spain

16:00

Vimenor vs Siete Villas Live!

Tercera División RFEF - Group 3 - Spain

16:00

Rayo Ibense vs Villarreal III Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

16:00
16:00

Almazán vs Atlético Astorga Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

16:00

Torreperogil vs Arenas Armilla Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

16:00

Torre del Mar vs Marbella Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

16:00

CAP Ciudad de Murcia vs UCAM Murcia II Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

16:00
16:00
16:00
16:00
16:00

Slovakia vs Belarus Live!

UEFA Nations League - World

16:00

Azerbaijan vs Kazakhstan Live!

UEFA Nations League - World

16:00

Ordino II vs Engordany II Live!

2a Divisió - Andorra

16:00

24 Erzincanspor vs Menemen Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Tarsus İdman Yurdu vs Şanlıurfaspor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Yeni Çorumspor vs Batman Petrolspor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Amed vs Bursaspor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Slovakia vs Belarus Live!

UEFA Nations League - World

16:00

Azerbaijan vs Kazakhstan Live!

UEFA Nations League - World

16:00

Ordino II vs Engordany II Live!

2a Divisió - Andorra

16:00

24 Erzincanspor vs Menemen Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Tarsus İdman Yurdu vs Şanlıurfaspor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Yeni Çorumspor vs Batman Petrolspor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Amed vs Bursaspor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Buca FK vs Kırşehir Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Fethiyespor vs Etimesgut Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

16:00

Numancia vs La Nucía Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

16:00

Gimnastic vs Amorebieta Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

16:00

Cultural Leonesa vs Cordoba Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

16:00
16:00

Antequera vs Cartagena LU II Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

16:00

RCK vs RC Bobo-Dioulasso Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

16:00

ASFB vs Douanes Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

16:00

Inter Manacor vs Binissalem Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

16:00

CR Khemis Zemamra vs Raja Beni Mellal Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Stade Marocain vs Chabab Ben Guerir Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Chabab Atl. Khenifra vs Ittihad Khemisset Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Racing de Casablanca vs El Massira Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Inter Manacor vs Binissalem Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

16:00

CR Khemis Zemamra vs Raja Beni Mellal Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Stade Marocain vs Chabab Ben Guerir Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Chabab Atl. Khenifra vs Ittihad Khemisset Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Racing de Casablanca vs El Massira Live!

Botola 2 - Morocco

16:00

Achuapa vs Santa Lucía Live!

Liga Nacional - Guatemala

16:30

Cerro vs Atenas Live!

Segunda División - Uruguay

16:30

SUD America vs La Luz Live!

Segunda División - Uruguay

16:30

Central Espanol vs Progreso Live!

Segunda División - Uruguay

16:30

Juventud vs Uruguay Montevideo Live!

Segunda División - Uruguay

16:30

Miramar vs Rampla Juniors Live!

Segunda División - Uruguay

16:30

Villa Espanola vs Racing Montevideo Live!

Segunda División - Uruguay

16:30

Cieza vs Unión Molinense Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

16:30

Quintanar del Rey vs Marchamalo Live!

Tercera División RFEF - Group 18 - Spain

16:30

Salaspils vs Dinamo Rīga Live!

1. Liga - Latvia

16:30

Eibar vs Racing Santander Live!

Segunda División - Spain

16:30

Albacete vs FC Andorra Live!

Segunda División - Spain

16:30

Burgos Promesas vs Ourense CF Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

16:30

Salaspils vs Dinamo Rīga Live!

1. Liga - Latvia

16:30

Eibar vs Racing Santander Live!

Segunda División - Spain

16:30

Albacete vs FC Andorra Live!

Segunda División - Spain

16:30

Burgos Promesas vs Ourense CF Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

16:45

Sanluqueño vs Recreativo Huelva Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

16:45

Sanluqueño vs Recreativo Huelva Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

17:00

Manta FC vs Imbabura Live!

Liga Pro Serie B - Ecuador

17:00

Levante W vs Athletic Club W Live!

Primera División Femenina - Spain

17:00

Ciudad de Torredonjimeno vs Málaga II Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

17:00

CS Cartagines vs Santos DE Guapiles Live!

Primera División - Costa-Rica

17:00

Mancha Real vs Utrera Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

17:00

Catedráticos Elite vs Lobos ULMX Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

17:00

Montañeses vs Inter Playa del Carmen Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

17:00

Ciudad de Lucena vs Xerez Live!

Tercera División RFEF - Group 10 - Spain

17:00

Platges Calvià vs Santanyí Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

17:00

San Juan vs Suchitepéquez Live!

Primera División - Guatemala

17:00

Deportivo Sanarate vs Deportivo Barberena Live!

Primera División - Guatemala

17:00

Aurora vs Comunicaciones II Live!

Primera División - Guatemala

17:15

Puerto Golfito vs AD Cofutpa Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

17:45

Liverpool W vs Everton W Live!

FA WSL - England

18:00

El Nacional vs Guayaquil Live!

Liga Pro Serie B - Ecuador

18:00

Santiago Wanderers vs Recoleta Live!

Primera B - Chile

18:00

Def. de Pronunciamiento vs Gimnasia Concepción Live!

Torneo Federal A - Argentina

18:00

Circulo Deportivo vs Cipolletti Live!

Torneo Federal A - Argentina

18:00

Villarrobledo vs Calvo Sotelo Live!

Tercera División RFEF - Group 18 - Spain

18:00

Fernández Vial vs Deportes Copiapo Live!

Primera B - Chile

18:00

Carlos Stein vs Carlos A. Mannucci Live!

Primera División - Peru

18:00

Zamalek SC vs Elect-Sport Live!

CAF Champions League - World

18:00

Coatepecano IB vs San Pedro Live!

Primera División - Guatemala

18:15

Malacateco vs Guastatoya Live!

Liga Nacional - Guatemala

18:30

Puerto Nuevo vs Lujan Live!

Primera C - Argentina

18:30

Argentino de Merlo vs Victoriano Arenas Live!

Primera C - Argentina

18:30

General Lamadrid vs Atletico Atlas Live!

Primera C - Argentina

18:30

Sol de Mayo vs Deportivo Camioneros Live!

Torneo Federal A - Argentina

18:30

Rosario Central vs Platense Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

18:30

Gimnasia L.P. vs Tigre Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

18:45

Austria vs Croatia Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Denmark vs France Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Netherlands vs Belgium Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Wales vs Poland Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Faroe Islands vs Turkey Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Luxembourg vs Lithuania Live!

UEFA Nations League - World

19:00

Defensores de Belgrano VR vs Sarmiento Resistencia Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

San Martin Formosa vs Racing Cordoba Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

Gimnasia Y Tiro vs Boca Unidos Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

Sportivo Las Parejas vs Crucero Del Norte Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

Independiente De Chivilcoy vs Estudiantes S.l. Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

Argentino Monte Maíz vs Sportivo Desamparados Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

Juventud Unida Univ. vs Ciudad de Bolívar Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

Ferro Carril Oeste LP vs Sansinena Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:00

Santa Ana vs Aserri FC Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

19:00

Granad. Tenerife W vs Real Madrid W Live!

Primera División Femenina - Spain

19:00

Pouso Alegre vs America-RN Live!

Serie D - Brazil

19:00

Envigado vs Independiente Medellin Live!

Primera A - Colombia

19:30

Sportivo Peñarol vs Huracan Las Heras Live!

Torneo Federal A - Argentina

19:30

Gourbeyre vs Siroco Les Abymes Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

20:00

Resistencia vs Nacional Asuncion Live!

Division Profesional - Clausura - Paraguay

20:00

Quepos Cambute vs AS Puma Generalena Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

20:00

Cariari Pococi vs CS Uruguay Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

20:00

Portland Thorns W vs Chicago Red Stars W Live!

NWSL Women - USA

20:00

Alianza Universidad vs Alfonso Ugarte Puno Live!

Segunda División - Peru

20:00

Comerciantes Unidos vs Cusco Live!

Segunda División - Peru

20:00

Santos vs Cultural Santa Rosa Live!

Segunda División - Peru

20:00

Union Huaral vs Molinos El Pirata Live!

Segunda División - Peru

20:00

Mirassol vs Aparecidense Live!

Serie C - Brazil

20:00

Volta Redonda vs Botafogo SP Live!

Serie C - Brazil

20:30

Central Norte vs Sportivo Belgrano Live!

Torneo Federal A - Argentina

20:30

Universidad de Chile vs U. Catolica Live!

Copa Chile - Chile

20:45

Cruz Azul W vs Tijuana W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

21:00

Racing Club vs Union Santa Fe Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

21:00

FC Edmonton vs Forge Live!

Canadian Premier League - Canada

21:00

Indy Eleven vs Loudoun United Live!

USL Championship - USA

21:00

Kansas City W vs Washington Spirit W Live!

NWSL Women - USA

21:00

AD Guanacasteca vs Puntarenas FC Live!

Primera División - Costa-Rica

21:00

Plaza Amador vs Deportivo Universitario Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

21:00

Club Nacional vs Cerro Largo Live!

Primera División - Clausura - Uruguay

21:05

Union Magdalena vs Santa Fe Live!

Primera A - Colombia

21:15

Criciuma vs Chapecoense-sc Live!

Serie B - Brazil

21:30

Criciuma vs Chapecoense-sc Live!

Serie B - Brazil

21:30

Cobán Imperial vs Municipal Live!

Liga Nacional - Guatemala

21:45

Juventud Pinulteca vs San Benito Live!

Primera División - Guatemala

21:45

Juventud Pinulteca vs San Benito Live!

Primera División - Guatemala

22:00

Atletico Parana vs Juventud Antoniana Live!

Torneo Federal A - Argentina

22:00

Atlético San Luis W vs Querétaro W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

22:00

Durango vs Celaya Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

22:00

River Plate vs NEC Res. Live!

Division di Honor - Aruba

22:00

Centro Dominguito vs Inter Willemstad Live!

Curaçao Sekshon Pagá - Curacao

22:00

Jong Holland vs Scherpenheuvel Live!

Curaçao Sekshon Pagá - Curacao

22:00

Atlético San Luis W vs Querétaro W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

22:00

Durango vs Celaya Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

22:00

Deportivo Saprissa vs Sporting San Jose Live!

Primera División - Costa-Rica

22:00

Club Nacional vs Cerro Largo Live!

Primera División - Clausura - Uruguay

22:00

River Plate vs NEC Res. Live!

Division di Honor - Aruba

22:00

Centro Dominguito vs Inter Willemstad Live!

Curaçao Sekshon Pagá - Curacao

22:00

Jong Holland vs Scherpenheuvel Live!

Curaçao Sekshon Pagá - Curacao

22:00

Centro Barber vs Jong Colombia Live!

Curaçao Sekshon Pagá - Curacao

22:30

Cerro Porteno vs Tacuary Live!

Division Profesional - Clausura - Paraguay

23:00

Emelec vs Deportivo Cuenca Live!

Liga Pro - Ecuador

23:00

Michigan Stars vs Maryland Bobcats Live!

NISA - USA

23:00

Orlando Pride W vs San Diego Wave Live!

NWSL Women - USA

23:00

Sao Paulo vs Avai Live!

Serie A - Brazil

23:10

Alianza Petrolera vs Junior Live!

Primera A - Colombia

23:15

Deportivo Saprissa vs Sporting San Jose Live!

Primera División - Costa-Rica

23:15

Veraguas vs Tauro FC Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

23:30

Atletico Tucuman vs Estudiantes L.P. Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

23:30

Velez Sarsfield vs Barracas Central Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

23:30

Cerrito vs Defensor Sporting Live!

Primera División - Clausura - Uruguay

23:30

Deportes Santa Cruz vs D. Puerto Montt Live!

Primera B - Chile

26 Sep

Today, Monday

00:00

Angel City vs Racing Louisville W Live!

NWSL Women - USA

00:00

Tver vs Dinamo Moskva II Live!

Second League - Group 2 - Russia

00:00

Dinamo Vologda vs Khimik Dzerzhinsk Live!

Second League - Group 2 - Russia

00:00

Khimki II vs Kosmos Dolgoprudny Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

Kolomna vs Salyut-Belgorod Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

FK Sokol Saratov vs Kaluga Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

Znamya Noginsk vs Zenit Penza Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

Dinamo Bryansk vs Peresvet Podolsk Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

Arsenal Tula II vs Rodina Moskva II Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

Sakhalinets vs Ryazan Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

Sakhalin vs Avangard Kursk Live!

Second League - Group 3 - Russia

00:00

Estrella vs RCA Live!

Division di Honor - Aruba

00:00

Heegan vs Dekedaha Live!

Somali Premier League - Somalia

00:05

Cancún vs Dorados Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

00:05

Leones Negros UDG vs Atlante FC Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

01:15

Deportes Tolima vs Deportivo Pereira Live!

Primera A - Colombia

02:05

Venados FC vs CA La Paz Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

07:00

Gumi Sportstoto vs Suwon FMC Live!

WK-League - South-Korea

08:00

Sakhalin vs Avangard Kursk Live!

Second League - Group 3 - Russia

08:30

Perserang vs PSDS Deli Serdang Live!

Liga 2 - Indonesia

09:30

Persiraja Banda Aceh vs PSPS Live!

Liga 2 - Indonesia

09:30

PSMS Medan vs Semen Padang Live!

Liga 2 - Indonesia

10:00

Khimki II vs Kosmos Dolgoprudny Live!

Second League - Group 3 - Russia

10:00

Znamya Noginsk vs Zenit Penza Live!

Second League - Group 3 - Russia

10:00

Jeonnam Dragons vs Busan I Park Live!

K League 2 - South-Korea

10:30

Gwangju FC vs Ansan Greeners Live!

K League 2 - South-Korea

11:00

Yadro St. Petersburg vs Dinamo St. Petersburg Live!

Second League - Group 2 - Russia

11:00

Arsenal Tula II vs Rodina Moskva II Live!

Second League - Group 3 - Russia

11:00

Sakhalinets vs Ryazan Live!

Second League - Group 3 - Russia

11:00

Sheffield Wednesday U21 vs Wigan Athletic U21 Live!

Professional Development League - England

11:15

Persiba Balikpapan vs Deltras Live!

Liga 2 - Indonesia

12:00

Yenisey II vs Luki-Energiya Live!

Second League - Group 2 - Russia

12:00

Rodina Moskva III vs Zenit 2 Live!

Second League - Group 2 - Russia

12:00

Tver vs Dinamo Moskva II Live!

Second League - Group 2 - Russia

12:00

Dinamo Vologda vs Khimik Dzerzhinsk Live!

Second League - Group 2 - Russia

12:00

Kolomna vs Salyut-Belgorod Live!

Second League - Group 3 - Russia

12:00

Crewe Alexandra U21 vs Burnley U21 Live!

Professional Development League - England

13:00

Zorkiy vs Elektron VN Live!

Second League - Group 2 - Russia

13:00

Reading U21 vs Millwall U21 Live!

Professional Development League - England

13:00

Flamurtari vs Vllaznia Shkodër Live!

Cup - Albania

13:00

Kastrioti Krujë vs Vora Live!

Cup - Albania

13:00

Pogradeci vs Bylis Live!

Cup - Albania

13:00

Besa Kavajë vs Korabi Peshkopi Live!

Cup - Albania

13:00

Devolli vs Laci Live!

Cup - Albania

13:00

Labëria vs FK Kukesi Live!

Cup - Albania

13:00

Luzi 2008 vs Teuta Durrës Live!

Cup - Albania

13:00

Turbina Cërrik vs Erzeni Shijak Live!

Cup - Albania

14:50

Al-Markhiya vs Al-Rayyan SC Live!

QSL Cup - Qatar

15:00

Berekum Chelsea vs Medeama Live!

Premier League - Ghana

15:00

Znamya Truda vs Tekstilshchik Live!

Second League - Group 2 - Russia

15:00

Torpedo Vladimir vs Murom Live!

Second League - Group 2 - Russia

15:00

FK Sokol Saratov vs Kaluga Live!

Second League - Group 3 - Russia

15:00

Dinamo Bryansk vs Peresvet Podolsk Live!

Second League - Group 3 - Russia

15:00

Metallurg Lipetsk vs Kvant Live!

Second League - Group 3 - Russia

15:00

FK Spartak Tambov vs Strogino Live!

Second League - Group 3 - Russia

15:30

Spartak Kostroma vs Chertanovo Moscow Live!

Second League - Group 2 - Russia

16:00

Leningradets vs Zvezda St. Petersburg Live!

Second League - Group 2 - Russia

16:30

Chateauroux vs Dunkerque Live!

National 1 - France

17:00

Hammarby vs Linköping Live!

Damallsvenskan - Sweden

17:00

Gais vs Lindome Live!

Ettan - Södra - Sweden

17:00

Al Shamal vs Al-Gharafa Live!

QSL Cup - Qatar

17:00

Al-Duhail SC vs Al-Arabi SC Live!

QSL Cup - Qatar

18:00

Derby County U21 vs Queens Park Rangers U21 Live!

Premier League Cup - England

18:00

Birmingham City U21 vs Coventry City U21 Live!

Professional Development League - England

18:30

El Porvenir vs Midland Live!

Primera C - Argentina

18:30

Bracknell Town vs Hanwell Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

18:45

England vs Germany Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Hungary vs Italy Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Montenegro vs Finland Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Romania vs Bosnia & Herzegovina Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Gibraltar vs Georgia Live!

UEFA Nations League - World

18:45

FYR Macedonia vs Bulgaria Live!

UEFA Nations League - World

18:45

San Marino vs Estonia Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Beaconsfield Town vs Harrow Borough Live!

Non League Premier - Southern South - England

18:45

Hitchin Town vs St Ives Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Kings Langley vs Needham Market Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Redditch United vs Rushall Olympic Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Hitchin Town vs St Ives Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Kings Langley vs Needham Market Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Redditch United vs Rushall Olympic Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:50

Berazategui vs Claypole Live!

Primera C - Argentina

19:00

Las Palmas vs Granada CF Live!

Segunda División - Spain

19:00

Shamrock Rovers vs UCD Live!

Premier Division - Ireland

19:00

FC Cartagena vs Alaves Live!

Segunda División - Spain

19:00
19:00

Shamrock Rovers vs UCD Live!

Premier Division - Ireland

19:00

FC Cartagena vs Alaves Live!

Segunda División - Spain

19:00
20:00

Colon Santa Fe vs Argentinos JRS Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

20:00

Aldosivi vs Central Cordoba de Santiago Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

20:30

Cobreloa vs Union San Felipe Live!

Primera B - Chile

20:30

Cobreloa vs Union San Felipe Live!

Primera B - Chile

20:45

Atlas W vs Puebla W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

20:45

Atlas W vs Puebla W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

21:00

Deportivo Cali vs La Equidad Live!

Primera A - Colombia

21:00

Deportivo Cali vs La Equidad Live!

Primera A - Colombia

22:00

Toluca W vs Tigres UANL W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

22:00

Toluca W vs Tigres UANL W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

22:05

León W vs Guadalajara W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

23:00

Union Sunchales vs CDJU Gualeguaychu Live!

Torneo Federal A - Argentina

23:00

Jaguares vs Rionegro Aguilas Live!

Primera A - Colombia

23:00

Deportes Temuco vs San Luis Live!

Primera B - Chile

23:00

CSA vs Tombense Live!

Serie B - Brazil

27 Sep

Tomorrow, Tuesday

00:00
00:00

América W vs Pachuca W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

00:00

Santos Laguna W vs Mazatlán W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

00:00

Russia vs Israel Live!

UEFA Nations League - World

00:00
00:00

América W vs Pachuca W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

00:00

Santos Laguna W vs Mazatlán W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

00:00

Nepal vs Bangladesh Live!

Friendlies - World

00:00

Nicaragua vs Ghana Live!

Friendlies - World

00:00

Libya vs Mali Live!

Friendlies - World

00:00

Egypt vs Liberia Live!

Friendlies - World

00:00

Indonesia vs Curaçao Live!

Friendlies - World

00:00

Jazeera vs Badbaado Live!

Somali Premier League - Somalia

00:00

Equatorial Guinea vs Togo Live!

Friendlies - World

00:00

United Arab Emirates vs Venezuela Live!

Friendlies - World

00:00

Congo DR vs Sierra Leone Live!

Friendlies - World

00:00

Jazeera vs Badbaado Live!

Somali Premier League - Somalia

00:00

Iran vs Senegal Live!

Friendlies - World

00:00

Equatorial Guinea vs Togo Live!

Friendlies - World

01:00

Juárez W vs Necaxa W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

01:00

Alianza Lima vs U. San Martin Live!

Primera División - Peru

01:05

Atletico Nacional vs Patriotas Live!

Primera A - Colombia

01:05

Atletico Nacional vs Patriotas Live!

Primera A - Colombia

02:00

Juárez W vs Necaxa W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

02:00

Monterrey W vs Pumas UNAM W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

02:00

Monterrey W vs Pumas UNAM W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

06:00

Uzbekistan vs Costa Rica Live!

Friendlies - World

06:15

Persipura Jayapura vs Putra Delta Sidoarjo Live!

Liga 2 - Indonesia

06:15

Persipura Jayapura vs Putra Delta Sidoarjo Live!

Liga 2 - Indonesia

07:00

Guangxi Baoyun vs Jiangxi Liansheng Live!

League One - China

07:00

Guangxi Baoyun vs Jiangxi Liansheng Live!

League One - China

07:15

Sulut United vs Persewar Live!

Liga 2 - Indonesia

08:00

Brunei vs Laos Live!

Friendlies - World

08:15

Persekat vs PSCS Cilacap Live!

Liga 2 - Indonesia

08:15

Persikab Bandung vs Persijap Live!

Liga 2 - Indonesia

08:15

Putra Sinar Giri vs Nusantara United Live!

Liga 2 - Indonesia

08:30

PSIM Yogyakarta vs Persela Lamongan Live!

Liga 2 - Indonesia

09:00

Bóng đá Huế vs Bà Ria Vũng Tàu Live!

V.League 2 - Vietnam

09:00

Karo United vs Sriwijaya FC Live!

Liga 2 - Indonesia

10:00

Boeun Sangmu vs Seoul Live!

WK-League - South-Korea

10:00

Long An vs Phú Thọ Live!

V.League 2 - Vietnam

11:00

South Korea vs Cameroon Live!

Friendlies - World

11:30

Persegres Gresik United vs Persipa Pati Live!

Liga 2 - Indonesia

11:30

Shanghai Jiading vs Qingdao Youth Island Live!

League One - China

11:45

Nepal vs Bangladesh Live!

Friendlies - World

11:55

Ecuador vs Japan Live!

Friendlies - World

12:00

Libya vs Mali Live!

Friendlies - World

12:00

Congo DR vs Sierra Leone Live!

Friendlies - World

12:00

Vietnam vs India Live!

Friendlies - World

12:00

Bristol City U21 vs Swansea City U21 Live!

Professional Development League - England

13:00

BFC Daugavpils vs Rīgas FS Live!

Virsliga - Latvia

13:00

Indonesia vs Curaçao Live!

Friendlies - World

13:00

Barnsley U21 vs Peterborough United U21 Live!

Professional Development League - England

13:00

Aprilia vs Sorrento Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:30

Villafranca vs Legnago Salus Live!

Serie D - Girone C - Italy

14:00

Sereď vs Nové Mesto nad Váhom Live!

3. liga - West - Slovakia

14:00

León U20 vs Mazatlán U20 Live!

U20 League - Mexico

14:00

Borinci Jarmina vs Dinamo Zagreb Live!

Cup - Croatia

14:30

Iran vs Senegal Live!

Friendlies - World

15:00

United Arab Emirates vs Venezuela Live!

Friendlies - World

15:30

Ukraine U21 vs Slovakia U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

FK Zalgiris Vilnius vs Suduva Marijampole Live!

A Lyga - Lithuania

16:00

Denmark U21 vs Croatia U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Czech Republic U21 vs Iceland U21 Live!

UEFA U21 Championship - Qualification - World

16:00

Canada vs Uruguay Live!

Friendlies - World

16:00

Bahrain vs Panama Live!

Friendlies - World

16:00

Sheffield United U21 vs Hull City U21 Live!

Professional Development League - England

17:00

HEBC vs Sasel Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

17:00

Qatar vs Chile Live!

Friendlies - World

17:30

SV Innsbruck vs Natters Live!

Landesliga - Tirol - Austria

18:00

Nicaragua vs Ghana Live!

Friendlies - World

18:00

Egypt vs Liberia Live!

Friendlies - World

18:00

Saudi Arabia vs USA Live!

Friendlies - World

18:00

Rio São Paulo vs Pérolas Negras Live!

Carioca - 2 - Brazil

18:00

Ivory Coast vs Guinea Live!

Friendlies - World

18:15

Dardania St. Gallen vs Balzers Live!

2. Liga Interregional - Group 5 - Switzerland

18:30

Brazil vs Tunisia Live!

Friendlies - World

18:30

Liverpool Montevideo vs Wanderers Live!

Copa Uruguay - Uruguay

18:45

Grimsby vs Carlisle Live!

League Two - England

18:45
18:45

Macclesfield vs Kidsgrove Athletic Live!

Non League Div One - Northern West - England

18:45

Newcastle Town vs Widnes Live!

Non League Div One - Northern West - England

18:45

Bedworth United vs Leicester Road Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

18:45

Sheffield vs Lincoln United Live!

Non League Div One - Northern East - England

18:45

AFC Dunstable vs Hertford Town Live!

Non League Div One - Southern Central - England

18:45

Glossop North End vs Hanley Town Live!

Non League Div One - Northern West - England

18:45

Prescot Cables vs Witton Albion Live!

Non League Div One - Northern West - England

18:45

Hebburn Town vs Shildon AFC Live!

Non League Div One - Northern East - England

18:45

Long Eaton United vs Worksop Town Live!

Non League Div One - Northern East - England

18:45

Ossett United vs Stocksbridge Park Steels Live!

Non League Div One - Northern East - England

18:45

Bishop’s Cleeve vs Sholing Live!

Non League Div One - Southern South - England

18:45

Dundela vs Annagh United Live!

Championship - Northern-Ireland

18:45

Russia vs Israel Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Portugal vs Spain Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Switzerland vs Czech Republic Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Rep. Of Ireland vs Armenia Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Ukraine vs Scotland Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Albania vs Iceland Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Norway vs Serbia Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Sweden vs Slovenia Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Greece vs Northern Ireland Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Kosovo vs Cyprus Live!

UEFA Nations League - World

18:45

Caernarfon Town vs GAP Connah S Quay FC Live!

Premier League - Wales

18:45

Flint Town United vs The New Saints Live!

Premier League - Wales

18:45

Haverfordwest County AFC vs Cardiff MET Live!

Premier League - Wales

18:45

Newtown AFC vs Bala Town Live!

Premier League - Wales

18:45

Penybont vs Pontypridd Town Live!

Premier League - Wales

18:45

BSC Glasgow vs Cumbernauld Colts Live!

Football League - Lowland League - Scotland

18:45

Braintree vs St Albans City Live!

National League - South - England

18:45

Cheshunt vs Dulwich Hamlet Live!

National League - South - England

18:45

Chippenham Town vs Slough Town Live!

National League - South - England

18:45

Concord Rangers vs Worthing Live!

National League - South - England

18:45

Dartford vs Eastbourne Borough Live!

National League - South - England

18:45

Farnborough vs Chelmsford City Live!

National League - South - England

18:45

Hemel Hempstead Town vs Tonbridge Angels Live!

National League - South - England

18:45

Hungerford Town vs Hampton & Richmond Live!

National League - South - England

18:45

Oxford City vs Ebbsfleet United Live!

National League - South - England

18:45

Taunton Town vs Bath City Live!

National League - South - England

18:45

Welling United vs Dover Live!

National League - South - England

18:45

Weymouth vs Havant & Wville Live!

National League - South - England

18:45

AFC Fylde vs Spennymoor Town Live!

National League - North - England

18:45

AFC Telford United vs Brackley Town Live!

National League - North - England

18:45

Alfreton Town vs Peterborough Sports Live!

National League - North - England

18:45

Banbury United vs Gloucester City Live!

National League - North - England

18:45

Buxton vs Kidderminster Harriers Live!

National League - North - England

18:45

Chorley vs Chester Live!

National League - North - England

18:45

Curzon Ashton vs Scarborough Athletic Live!

National League - North - England

18:45

Darlington 1883 vs Blyth Spartans Live!

National League - North - England

18:45

Farsley Celtic FC vs Boston United Live!

National League - North - England

18:45

Hereford vs Leamington Live!

National League - North - England

18:45

Kettering Town vs King’s Lynn Town Live!

National League - North - England

18:45

Ashton United vs Matlock Town Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Bamber Bridge vs Warrington Town Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Belper Town vs Stalybridge Celtic Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Gainsborough Trinity vs Guiseley AFC Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Hyde United vs Nantwich Town Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Liversedge vs United of Manchester Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Marine vs Atherton Collieries Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Marske United vs South Shields Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Morpeth Town vs Lancaster City Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Radcliffe vs Whitby Town Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Rylands vs Stafford Rangers Live!

Non League Premier - Northern - England

18:45

Dorchester Town vs Tiverton Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

18:45
18:45

Merthyr Town vs Winchester City Live!

Non League Premier - Southern South - England

18:45

North Leigh vs Hayes & Yeading United Live!

Non League Premier - Southern South - England

18:45

Plymouth Parkway vs Salisbury Live!

Non League Premier - Southern South - England

18:45

Weston-super-Mare vs Swindon Supermarine Live!

Non League Premier - Southern South - England

18:45
18:45

AFC Rushden & Diamonds vs Coalville Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Basford United vs Stourbridge Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Hednesford Town vs Bromsgrove Sporting Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Ilkeston Town vs Stratford Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45
18:45

Mickleover Sports vs Tamworth Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45

Nuneaton Town vs Alvechurch Live!

Non League Premier - Southern Central - England

18:45
19:00

Aberystwyth Town vs Airbus UK Live!

Premier League - Wales

19:00

Paraguay vs Morocco Live!

Friendlies - World

19:00

Algeria vs Nigeria Live!

Friendlies - World

19:00

Malta vs Israel Live!

Friendlies - World

19:00

Banfield vs Godoy Cruz Live!

Copa Argentina - Argentina

20:00

Popayan vs Depor FC Live!

Primera B - Colombia

20:00

Municipal Grecia vs CS Herediano Live!

Primera División - Costa-Rica

21:00

Herrera vs Atlético Chiriquí Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

21:00

Union Espanola vs Antofagasta Live!

Copa Chile - Chile

22:05

Raya2 vs Mineros de Zacatecas Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

23:15

Alianza FC vs Sporting San Miguelito Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

23:15

Alianza FC vs Sporting San Miguelito Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

23:30

Nublense vs Huachipato Live!

Copa Chile - Chile

23:30

Nublense vs Huachipato Live!

Copa Chile - Chile

28 Sep

Wednesday

00:00

Deportivo Pasto vs Cortulua Live!

Primera A - Colombia

00:00

CD Olmedo vs Chacaritas Live!

Liga Pro Serie B - Ecuador

00:00

FAS vs Atlético Marte Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Once Municipal vs Platense Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Firpo vs Santa Tecla Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Jocoro vs Isidro Metapán Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Alianza vs Dragón Live!

Primera División - El-Salvador

00:00

Jamaica vs Argentina Live!

Friendlies - World

00:00

Peru vs El Salvador Live!

Friendlies - World

00:00

Elman vs Sahafi Live!

Somali Premier League - Somalia

00:00

Cerrito vs Atletico Torque Live!

Copa Uruguay - Uruguay

00:00

Vora vs Kastrioti Krujë Live!

Cup - Albania

00:00

Butrinti Sarandë vs Dinamo Tirana Live!

Cup - Albania

00:00

Pogradeci vs Bylis Live!

Cup - Albania

00:00

Besa Kavajë vs Korabi Peshkopi Live!

Cup - Albania

00:00

Lushnja vs Tërbuni Pukë Live!

Cup - Albania

00:00

Devolli vs Laci Live!

Cup - Albania

00:00

Labëria vs FK Kukesi Live!

Cup - Albania

00:00

Luzi 2008 vs Teuta Durrës Live!

Cup - Albania

00:00

Shkumbini Peqin vs Egnatia Rrogozhinë Live!

Cup - Albania

00:00

Maliqi vs Skenderbeu Korce Live!

Cup - Albania

00:00

Santos vs Atletico Paranaense Live!

Serie A - Brazil

00:05

Tlaxcala vs Pumas Tabasco Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

01:00

San Francisco FC vs Deportivo Universitario Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

01:00

Honduras vs Guatemala Live!

Friendlies - World

02:00

Las Vegas Lights vs Monterey Bay Live!

USL Championship - USA

02:00

Mexico vs Colombia Live!

Friendlies - World

02:00

Seattle Sounders vs FC Cincinnati Live!

Major League Soccer - USA

02:05

Cimarrones vs Correcaminos Uat Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

07:30

Qingdao Jonoon vs Beijing Baxy Live!

League One - China

07:30

Zibo Cuju vs Shaanxi Changan Athletic Live!

League One - China

08:00

Unie Hlubina vs Valašské Meziříčí Live!

4. liga - Divizie F - Czech-Republic

08:15

Benešov vs Viktoria Žižkov Live!

3. liga - CFL B - Czech-Republic

09:30

Công An Nhân Dân vs Phu Dong Live!

V.League 2 - Vietnam

10:00

Bình Phước vs Dak Lak Live!

V.League 2 - Vietnam

10:00

Quang Nam vs Sanna Khanh Hoa Live!

V.League 2 - Vietnam

11:00

Can Tho vs Pho Hien Live!

V.League 2 - Vietnam

11:30

Police Tero vs Port FC Live!

Thai League 1 - Thailand

11:30

FK Qəbələ II vs Zira II Live!

Birinci Dasta - Azerbaidjan

11:30

Araz vs Sumqayıt II Live!

Birinci Dasta - Azerbaidjan

11:30

MOIK vs Kapaz II Live!

Birinci Dasta - Azerbaidjan

11:30

Energetik vs Keşlə II Live!

Birinci Dasta - Azerbaidjan

11:30

Kunshan vs Heilongjiang Lava Spring Live!

League One - China

12:00

Tochovice vs Příbram II Live!

4. liga - Divizie A - Czech-Republic

12:00

Ural vs Torpedo Moskva Live!

Cup - Russia

12:00

Mjøndalen II vs Tromsø II Live!

3. Division - Girone 6 - Norway

12:30

Nyasa Big Bullets vs Red Lions Live!

Super League - Malawi

13:00

RAD vs OFK Vršac Live!

Prva Liga - Serbia

13:00

IMT Novi Beograd vs Loznica Live!

Prva Liga - Serbia

13:00

Proleter Novi SAD vs Metalac GM Live!

Prva Liga - Serbia

13:00

Jedinstvo Ub vs Radnički Novi Beograd Live!

Prva Liga - Serbia

13:00

Burreli vs Tomori Berat Live!

Cup - Albania

13:00

Veleçiku Koplik vs Tirana Live!

Cup - Albania

13:00

Butrinti Sarandë vs Dinamo Tirana Live!

Cup - Albania

13:00

Lushnja vs Tërbuni Pukë Live!

Cup - Albania

13:00

Shkumbini Peqin vs Egnatia Rrogozhinë Live!

Cup - Albania

13:00

Maliqi vs Skenderbeu Korce Live!

Cup - Albania

13:00

7 de Abril vs Campo Grande Live!

Carioca - 2 - Brazil

13:00
13:00

Legnano vs Pinerolo Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:00

Stresa vs PDHAE Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:00

Sona vs Lumezzane Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:00

Legnano vs Pinerolo Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:00

Stresa vs PDHAE Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:00

Sona vs Lumezzane Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:00

Real Calepina vs Villa Valle Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:00

Virtus Ciserano Bergamo vs Ponte San Pietro Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:00

Seregno vs Brusaporto Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:00

Clodiense vs Montecchio Maggiore Live!

Serie D - Girone C - Italy

13:00

Virtus Bolzano vs Dolomiti Bellunesi Live!

Serie D - Girone C - Italy

13:00

Bagnolese BP vs Salsomaggiore Live!

Serie D - Girone D - Italy

13:00

Torviscosa vs Caldiero Terme Live!

Serie D - Girone C - Italy

13:00

Clodiense vs Montecchio Maggiore Live!

Serie D - Girone C - Italy

13:00

Virtus Bolzano vs Dolomiti Bellunesi Live!

Serie D - Girone C - Italy

13:00

Villafranca vs Legnago Salus Live!

Serie D - Girone C - Italy

13:00

Bagnolese BP vs Salsomaggiore Live!

Serie D - Girone D - Italy

13:00

Sammaurese vs Athletic Carpi Live!

Serie D - Girone D - Italy

13:00

Sant’Angelo vs Prato Live!

Serie D - Girone D - Italy

13:00

Cassino vs Casertana Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Ilvamaddalena vs USD Palmese Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Paganese vs Angri Calcio Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Aprilia vs Sorrento Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Cassino vs Casertana Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Ilvamaddalena vs USD Palmese Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Paganese vs Angri Calcio Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Real Monterotondo Scalo vs Arzachena Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Tivoli vs Pomezia Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Brindisi vs Casarano Live!

Serie D - Girone H - Italy

13:00

Nardò vs Molfetta Calcio Live!

Serie D - Girone H - Italy

13:00

Afragolese vs Martina Franca Live!

Serie D - Girone H - Italy

13:00

Tivoli vs Pomezia Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

Brindisi vs Casarano Live!

Serie D - Girone H - Italy

13:00

Matera vs Bitonto Live!

Serie D - Girone H - Italy

13:00

Nardò vs Molfetta Calcio Live!

Serie D - Girone H - Italy

13:00

Afragolese vs Martina Franca Live!

Serie D - Girone H - Italy

13:00

Slavia Praha W vs Valur W Live!

UEFA Champions League Women - World

13:00

Canicattì vs Acireale Live!

Serie D - Girone I - Italy

13:00

Castrovillari vs Lamezia Terme Live!

Serie D - Girone I - Italy

13:00

Cittanova Interpiana vs Sancataldese Live!

Serie D - Girone I - Italy

13:00

Locri 1909 vs Trapani 1905 Live!

Serie D - Girone I - Italy

13:00

Paternò vs Santa Maria Cilento Live!

Serie D - Girone I - Italy

13:00

Mariglianese vs Ragusa Live!

Serie D - Girone I - Italy

13:30

Fužinar vs Aluminij Live!

2. SNL - Slovenia

13:30

Ružomberok W vs Nové Zámky W Live!

I Liga - Women - Slovakia

13:30

Trenčín W vs Spartak Myjava W Live!

I Liga - Women - Slovakia

13:30

Spartak Trnava W vs Žilina W Live!

I Liga - Women - Slovakia

13:30

Dukla Banská Bystrica W vs GFC Topoľčany Live!

I Liga - Women -